Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti úgy általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti úgy általánosságban el képesek vagytok eldönteni egy pasiról, hogy az jóképű-e a nők szemében vagy sem (nem úgy, hogy melegek vagytok, csak ránéztek és látjátok h helyes- e vagy sem)?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert ma két ember is itt leírta, hogy te honnan tudod h az jóképű-e vagy sem? Mert hogy akit ő jó pasinak gondolt, az a legtöbb nőnek be sem jött, és fordítva is igaz volt. Én úgy gondolom h el tudom dönteni pl egy Kucsera Gáborról meg egy Torghelle Sanyiról, hogy ki a jobb pasi. Bár ehet a nőknek utóbbi jön be jobban, ha azt veszem amit me nekem leírtak ma ketten is.
2019. nov. 21. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze.

23/f

2019. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de mondjuk magamat nem tartom különösebben nagy számnak, ha az arcomat nézzük, de a nők nem ezt mondják. Persze ki tudja, lehet-e hinni nekik, ahol igazán kellett volna, ott sajnos nem volt elég jó. :D 25
2019. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Képesek vagytok-e eldönteni*

Nem atomfizika. Gondolatban rajzolsz a pofijára egy "tükörtengelyt" és megvizsgálod, hogy az arcának a jobb oldala, mennyire hasonlít a balra és fordítva. Ha nagyon, akkor az arc szimmetrikus azaz +1 az mellett, hogy jóképű.

Ez mellett még nézel mondjuk orrot, állkapcsot, pofacsontot, hogy ezek mennyire határozottak/szögletesek. Egy hapin ezek határozottabbak és szögletesebbek szoktak lenni, mint a nőkön---ami férfias----ami nöi szemmel +1 a jóképűség mellett.

2019. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as, kimaradt az aranymetszés. És nem mindenkinek a szögletes típusú arcok tetszenek.
2019. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Az egyéni ízlést kár ide venni, mert abból tényleg rengeteg fajta van. Szögletes alatt sem feltétlen végletekre kell asszociálni. :)
2019. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen nyilván látom hogy ha valaki jól néz ki ápolt ad magára lényegtelen hogy a nőket szeretem te is látod szerintem ha egy nő nagyon csinos ápolt nőies
2019. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, de azt el tudom dönteni ki az akit rondának tartanak több-mint-valószínű:


Zámbó Árpi

Jáksó László

Sebeők János

Németh Szilárd

Moe Syzlak

Quasimodo

És végül én magam


A sorrend is pont ez.

2019. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Brad Pitt-ről a legtöbb fréfi úgy gondolja, hogy a legtöbb nő nagyon jóképűnek tartja. Ennek ellenére, amikor szóba került női ismerőseim kivétel nélkül azt mondták nekik nem jön be (az arcot nézve elsősorban).

De ez fordítva is igaz.

Egyi kfesztiválon egy haverom megismerkedett egy csajjal, mondta, hogy majd bemutatja a társaságnak, előtte megáradozott, hogy milyen bomba jó nő, mennyire jól néz ki.

Na amikor odajött, egy szerintem elég ocsmány, csúnya nő volt. Neki viszont eszméletlen módon tetszett...

2019. nov. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Természetesen heteró férfiként is ugyanúgy el tudjuk dönteni, ez nem valami női tulajdonság, inkább emberi. Azt már nehezebb eldönteni, hogy melyik férfi mennyire vonzó a nők számára, de a legtöbb férfi azért ezzel is jól boldogul. A nők is ugyanígy vannak egymással.

---

#8: Nem állítom, hogy Brad Pitt minden nőnek bejön, hiszen ez eleve lehetetlenség lenne. Egyébként is a saját korosztályába tartozó nők véleménye számít, nem az, hogy a 16 éves tinilánynak vagy a 70 éves nagymamájának tetszik vagy sem. De akárhogy csavarjuk, tény, hogy sikeres a saját korosztályába tartozó (illetve kicsit fiatalabb) nőknél. Sok nő már eleve tagad, mert ő különleges, nem tucat ízlése van. Ha Brad Pitt sok nőnél népszerű, akkor nála nem, mert ő más mint a többiek. Ez ott válik viccessé, amikor valaki 30 feletti szingliként leírja, hogy neki fiatalabban se tetszett, soha semmi nem fogta meg benne, majd 2 kérdéssel lejjebb kifejti, hogy neki semmi extra igénye nincs a férfiakkal kapcsolatban, csak legyen ápolt, legyenek céljai és ne kelljen eltartani. Brad Pitt ezek közül melyiket nem teljesíti? Vagy akkor mégsem ott van az a bizonyos igényszint?

2019. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lol hát Brad Pitt pedig kb 10/10, talán most ,hogy már öregszik csak 9-es. Aki azt mondja,hogy nem jön be neki az hazudik,vagy álszenteskedik,mint ahogy a pasik szokták tökéletes külsejű nőkkel szemben,hogy jaj az már túl szép :D Azt megértem,hogy érzékeli,hogy nem lenne esélye ilyen pasi/nővel szemben,de attól még nem azt kellene mondani,hogy ronda,meg nem szép. Inkább azt,hogy nagyon helyes,de nem hozzám illik így én nem hajtanék rá. Ez már korrektebb :D


Amúgy szerintem a pasik elég jól el tudják dönteni,sőt iszonyatosan jól tudják magukról és a haverjukról. A férfikanál is látható már általános iskolában,mint a lányoknál,hogy a legszebbet kiáltják ki ilyen vezérnek és a csúnyábbak követik őt. Vagyis nálunk így volt ált suliban a legszebb lány,fiút körbevették a többiek és ostromolták,hogy legyél az én legjobb barátom. De felnőtt éeltében is látható valami haosnló,csak már nem ilyen erősen.A főnök többször kivételezik a helyesebb pasival,vagy bízza meg jobb feladatokkal,mint a rondáabbat. stb..

2019. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!