Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés ről vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés ről vélemények?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam hogy itt is volt aki talált párt ,hogy sikerült?

33f


2019. dec. 5. 19:47
 1/5 Modeler ***** válasza:
Véleményem szerint sz*r, de végső megoldás helyett jó lehet. Találtam párt rajta de csak fél évig tartott.
2019. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A 2000-es években illetve ez évtized elején jó volt. Sok nőt szedtem össze a netről.


Napjainkban már csak a lájkokról meg a pénzről szól az egész. Persze lehet kivétel, de ritka.


Jobb élőben ismerkedni. A netes társkeresés ideje már kb. 8 éve lejárt.

2019. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm annyira nem biztató csak kb a társkereső oldalak kukák bulizni nem járok már egy jó ideje az utcán meg kb bele van esve mindenki a telefonba meg mindenhol.
2019. dec. 5. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt.Semmi gond nincs.Akor szar?🤔
2019. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elozo paromat Tinderen ismertem meg, 2 evig tartott. Ami let volna lehetoseg offline, az nem ugy alakult es nem vagyok a turelmes alkat, nem jarok bulizni es nem is akarnek feltetlenul ott ismerkedni.

Most kulfoldon elek, kb 1 evet voltam szingli ebbol ketszer lett volna valami olyan sraccal akit offline ismertem meg, egyebkent appokat hasznaltam, most egyutt vagyok egy tok helyes sraccal akit online ismertem meg. Sztem az online randizas egyik hatranya hogy nem tudod a masik meg hany emberrel beszel… nalam pl a mostani baratommal ezert is alakultak gyorsan a dolgok, le akartuk mindketten "foglalni" a masikat.

2019. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!