Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelhető, hogy igent mondd rá?

Figyelt kérdés

Szar passzban voltam. Csak úgy random rairtam hogy szimpi és megismernem. Nem is tudom hány nap után írt vissza(nem is emlékeztem már rá) és elkezdtunk beszélgetni. Vagy inkább én. De nagyon úgy tűnt nyitott ő is a dologra, sok magán jellegű dolgot megosztott, bár ezek felől inkább én érdeklődtem, ő valamivel kevesebbet. Pár nap után már vártam hogy írjon.. Úgy érzem lehetne is valami több is reszemrol

Így bevallottan neki hogy van kapcsolatom ami már hanyatloban, gyerekem, és együtt élünk.


Erre ő, ez most így sok volt, nem tud mit mondani


Úgy gondoltam jobb az őszinteség, mint hazugsaggal neki indulni.


Az otthoniakat nem firtatnam, főként kenyszerhelyzet, bár néha már inkább kikivankoznek belole/néha még úgy vagyok talán lenne értelme fáradni rajta.


Viszont ez az új lány fogja dijazni, vagy Elba..tam a renovem nála?


2019. dec. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel megmondta, hogy ez sok neki. Nem is értem a kérdést.
2019. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az esély arra, hogy legyen ebből valami.


Előbb rendezd az életed. Nem kifogás a kényszerhelyzet, inkább kényelmi. Mégis hova akarnád az x- ik randi után hazavinni? Tessék férfiként viselkedni és egyébként is kockázatot vállalni. Sokadszorra pedig: ha annyira gáz az otthoni légkör első körben a gyerekeknek megteremteni a biztonságot, harmóniát. Ha ehhez az kell, hogy költözz akkor nézz olyan albit, ahol lakótársat keresnek. Például.

2019. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyereknek*
2019. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha normális a nő és kicsit is rendben van az értékrendje, akkor ezek után teljesen kiábrándult belőled.
2019. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Becsülendő, hogy megmondtad az elején, de még magad, sem tudod, hogy mit akarsz, azt írtad; én a helyedben nem reménykednék!

Egy normális párkapcsolatot kereső nő nem fog ebbe belemenni, hozzáteszem jogosan.

2019. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rairtam ma. Nem bírtam ki.

Kérdezett, hogy visszakezbol én hogy toleralnam ha ő élne az exe el. Teljesen jogos a meglátása. Engem is zavarna hogy vele el. 200km re lakik tőlem. Nagyon nem akarnám elkapkodni vele, de olyasvalamit érzek nála, amit eddig nem. Megismerni akarom először, bár már eléggé bele is szaladtunk a beszélgetésbe és feljott a téma. És én ennek ellere elmondta tudva hogy ez lesz, de bíztam benne hogy értékelni fogja. Csak beszélgettünk massengerbe pár napig, de úgy megfogott hogy azóta nem tudom kiverni a fejembol. Sőt sóvargok utána. Nagyon megfogott. Természetes szépségű, gyönyörű lányról beszelunk.


Kajak bereccsentem miatta. Hogyan erthetnem meg vele hogy komoly kapcsolatot szeretnék vele elérni, mielőbb rendezni a párkapcsolatom a jelenlegi parommal, és teljesen rá koncentralnom.

2019. dec. 6. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb játszd le akkor a jelenlegi pároddal (nem is ex basszus??) és azután...
2019. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!