Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért vagyok incel, mert valójában nincs velem rendben valami vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor valaki leírja, hogy incel akkor általában azt szoktál írni, hogy nincs rendben a személyiségük és biztos van valami probléma velük. Általában a nők nem külső dolgokat szoktak írni (mint pl magasság stb) ami számukra döntő tényező. (Nálam szintén nem valószínű, hogy a külső dolgokkal van a gond).

Szinte mindig a nők belső dolgokra szoktak hivatkozni, hogy miért nem kell nekik egy férfi.

Mi van akkor ha igazuk van? Fogadjuk el, hogy mindenben igazat mondanak a nők.


Elképzelhető, hogy velem valami nagyon súlyos probléma van? Mert még sosem volt párkapcsolatom hiába próbálkoztam több száz nőnél, sosem értem el sikert a nőknél. Lehet, hogy ez azért van, mert valójában egy nagyon gonosz ember vagyok és valami nagyon nem stimmel velem, csak ezt én nem veszem észre? Mi van akkor ha egy velejéig romlott ember vagyok és a pszichiátrián a helyen kényszerzubbonyban? Elképzelhető, hogy ezért nem sikerült még sosem sikert elérnem a nőknél és kerülnek el? Talán ezért nem kapok esélyt sosem? Ez lehet a magyarázata annak, hogy incel vagyok?


Hogyan tudnék erre rájönni?



2019. nov. 10. 23:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor a családod se élne, ugyanis az elmebetegek ölnek,kíméletlen módon.
2019. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igazából senki nem mondta, hogy valami nagyon ne lenne rendben velem.

De mi van akkor ha a nők ezt tudat alatt megérzik valahogy, mert valahol legbelül valami rejtett gonoszság ott szunnyad bennem?

2019. nov. 10. 23:23
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos a külső nagyon is fontos...főleg az elején. Alacsony, csúnya, introvertált férfi nem kap sok esélyt, hogy megmutassa miért lenne jó vele egy kapcsolat. Ezt természetesen a nők tagadják de talán mert nem feltétlenül akaratból csinálják. Ugyanez van a férfiakkal is. Egy szép nőt körberajongják, míg a kövéreknek sokszor esélyt sem adnak.

A nők sokszor gondolnak a gyerekükre is. Egy alacsony rendes férfi valószínüleg alacsony utódokhoz fog vezetni...ezen sokat nem tudnak változtatni. Azonban egy magas részeges, kibírhatatlan férfi magas gyerekekkel fogja megáldani. A gyerek személyiségét lehet formálni neveléssel...elméletileg.

Szerintem inkább ne kattogj ezen. Építsd a jövőd, tanulj meg egyedül élni. Figyelj meg más párokat, hogyan viselkednek, hogy majd ha neked is összejön ne legyél tökéletlen. Amúgyis minden kapcsolat elején vannak kényelmetlen pillanatok, amíg a felek meg nem ismerik egymást.

2019. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3


Nem vagyok alacsony (180cm vagyok). Arcra olyan 6/10-re teszem magam. A testem pedig szálkásan izmos, évek óta testépítek és gyerekkorom óta sportolok. Ezért írtam, hogy nem külső dolgok a problémák nálam.


Egész életemben csak másokat figyeltem meg, egész életem csak más párok megfigyelésével telt el. Nagyon sokáig tudtam egyedül élni gond nélkül. Még a mai napig is probléma nélkül el tudok intézni bármit egyedül (pl nem félek egyedül bemenni mondjuk olyan helyre sem ahol én vagyok az egyetlen fehér ember). De úgy érzem mintha ezt egyre nehezebben tudnám elviselni, és mintha valamiféle egyre erősödő kényszer jönne elő, hogy ezen változtassak, de sajnos ez sosem jön össze. Ez a változtatni akarás ámde állandóak sikertelenséggel járás mintha elevenen megemésztene és élve felnyársalna...

2019. nov. 11. 00:05
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell azért ilyen súlyos problémákra gondolni de egyébként igen, azokkal a férfiakkal akik egy nőnek sem kellenek mindig vannak gondok személyiségben és agyban. Nem kell ehhez pszichopatának lenni, bőven elég ha valaki lelkileg nagyon sérült és érzelmileg egy nulla. Vagy ha nagyon éretlen, teszetosza, elmaradott szociális képességekben vagy ilyesmi.

De azt egyáltalán nem gondolom véletlennek, hogy mennyi gyilkosság és gyűlölet bűncselekmény írható az incelek számlájára. Ez tényleg azt bizonyítja, hogy sokukkal nagyon komoly pszichológiai gondok vannak. Ha valaki képes nőket bántani lelkileg, fizikailag vagy erre buzdítani másokat az ne mondja már, hogy ő ép lelkileg és semmi baj nincs vele csak a nők gonoszak.

2019. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

A 6/10-es arc lesz az. Igazából tök mindegy nekik, hogy 4/10 vagy 6/10. A nőknél nem létezik “átlag”. Vagy csúnya vagy (~80-85%), vagy jóképű (~15-20%). Nincs átmenet, nincs középosztály.

Nézd meg az itteni kérdéseket, ha valaki feltesz képet: vagy szinte minden nő azt mondja, hogy jól néz ki (most nem a stílusról beszélek, hanem a kinézetről), vagy szinte egyik sem.

Nincs olyan, hogy néhány lánynak bejössz külső alapján, néhánynak nem. Persze ha van alkalmuk megismerni és jó fej vagy, akkor lehet esélyed. De arra meg mennyi az esély?


Lehet lepontozni.

2019. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Egyik ismerősöm azt mondta rólam, hogy gépkarabéllyal fogok az utcán emberekre lövöldözni, meg mások is néztek már elmebetegnek. Engem igazából mulattatott a dolog. :)
2019. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Drágám, a nők azt érzik meg, hogy mennyire muzulmán módon gondolkodsz róluk. Ennyi és nem több. Szerencséjük, hogy jól működnek az antennáik.
2019. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és még azt, hogy az érzelmi intelligenciád a bányászbéka hátsója alatt valahol a mélyben keresendő.
2019. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Tudod,mit jelent az, hogy incel vagy csak itt olvastad? Őszintén, én itt olvastam, és utána jártam. Nos, ha valóban az vagy, akkor nagyon nincs rendben veled valami, mert ők mind komplett elmebetegek. Nem, nem normális semmilyen csoport ( így a nőke se), gyűlölete, alazasa, bántalmazása stb.Es igen, mindegyiknek pszichiátrián lenne a helye, így ha az vagy neked is. Ha pedig nem vagy az, akkor fogalmazd újra a kérdésed. A kedves incel társaid pedig jöhetnek lepontozni, lesz.rom😀
2019. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!