Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban az ember hol tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban az ember hol tud ismerkedni közel 30 évesen?

Figyelt kérdés
Nem igazán van már barátom, mindenki otthon van szinte, nem igen járok el szórakozni egyedül nem jó, meg nincs is kivel, másnak is ilyen nehéz a pár keresés? Társkeresők nem a legjobbak. Az egész tele van kamu profilokkal meg penzlehuzas.
2019. dec. 6. 13:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Sehol senki?
2019. dec. 6. 13:47
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem a Tinder bejött, sok talim volt onnan.

Bárhol tudsz, boltban, bevásárlóközpont, konditerem, utcán. Ha normálisan odamész egy lányhoz, hogy helló, xy vagyok, tetszel, meghívhatlak egyszer egy üdítőre? hozzám már jöttek így oda férfiak és ha bejött, akkor mondtam igent. Járj nyitott szemmel.

2019. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Közel 70 - 100km távolságban vannak talán normálisak. És kevés a választék, eddig semmi siker. :(
2019. dec. 6. 14:02
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Minek mennél barátokkal szórakozni? A csajt is dugják meg helyetted?


30 évesen, ha itt sipítozol, akkor soha nem lesz nőd!

2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kerdesre nem tudtal valaszolni latom..
2019. dec. 6. 15:43
 6/20 A kérdező kommentje:
Latom nem nagyon segitenek itt az emberek .
2019. dec. 6. 16:06
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az az egyetlen esélyed, ha egyedül elkezded járni a várost. Vegyél egy kutyát, vagy kölcsön egy gyereket. A nők buknak az egyedülálló apukákra. Körözzél a belvárosban órákig, meg egyedül is menj bulizni, nem olyan rossz az. És akkor lesz talán valami.
2019. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bárhol, ahol emberek vannak.
2019. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Melóban csak férfiak, a szórakozgatásból már kinőttem (17 évesek között már kínosan érzem magam), magányosak a hobbijaim, és úgy általában nincs lehetőség senkit megismernem. Tinderen 2 év alatt 3 matchem lett, a fizetős társkeresők a lehúzáson kívül egy levélváltásig sem juttattak el. Nem tudom, iszonyat mázli kellene, de egyelőre nem jön a lehetőség.
2019. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Elég nehéz a helyzetünk
2019. dec. 7. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!