Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazság szerint rengeteg szingli nő lehet csak az átlagos férfiak előtt láthatatlanok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy minden nő foglalt valahogy nem ezt látom mert ha jó pasiként megyek fel például tinderre kamu képpel egyszerűen 10 perc után letörlöm az alkalmazást mert nem lehet követni azt a fajta rengeteg meccset és rengeteg nőt ezek a nők akkor valószínűleg mind akarnak egy férfit és általában mindig ugyanazokat a férfiakat így valószínűleg rengeteg szingli nő lehet... Csak a férfiak átlaga előtt láthatatlanok ....
2019. dec. 6. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy valami helyes gyerek, a tindert jobb ha elfelejted.

A nők ízlése eléggé hasonló (persze a férfiaké is), van akinek 1 óra alatt több matche lesz, mint neked 1 hónap alatt.

2019. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim között is van jó pár szingli nő, nem verik nagy dobra, hogy egyedülállóak. Nyitottak az ismerkedésre, de nem bárkivel, így elég kevés férfinek adnak lehetőséget ismerkedésre.
2019. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg szingli nőt ismerek, többet mint párkapcsolatban lévőt, és a többségük nem feltétlen vágyik kapcsolatra, legalábbis nem akárkivel, elég válogatósak, mondjuk én megértem, mert én még náluk is válogatósabb vagyok férfiként. Nekem eddig összesen 3 lány volt az életben,akikkel el tudtam volna képzelni hosszútávon,de nem úgy alakultak a dolgok. Na a szingli nők is valahogy így vannak ezzel, ezt nevezik szívásnak.
2019. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szingli nők nem láthatatlanok a férfiak előtt, hanem a nők egyszerűen nem hajlandóak foglalkozni a férfiak többségével és ugyanazon a pár top-kategóriás férfin marakodva akarnak párkapcsolatot létesíteni, ami ugye kb. lehetetlen. De ezt képtelenek belátni.
2019. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg szeretnek játszadozni azzal, hogy szinglinek is mutatkoznak, meg nem is.
2019. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több szempontból nem állja meg a helyét ez. Egyrészt simán ráugranak a "jó pasira" a kapcsolatban lévő csajok is. Másrészt nekem átlag manuszként 2 év napi használattal 3 matchem lett. Szóval ezek szerint a rengeteg szingli nőnek csak a legjobb kamuprofilos csávók kellenek, ez meg lényegében azt jelenti, hogy nem létezem számukra, tehát ők sem léteznek számomra. Nem?
2019. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utóbbi 1 évben eléggé rábacok, valahogy minden nőnek barátja volt...
2019. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!