Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy általában az aranyos kedves okos átlagos nők akikkel lehet beszélgetni azok hamar elkelnek viszont rengeteg ilyen férfi még szingli?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ha egy nő átlagos lehet vele beszélgetni okos, akkor hamar elkel viszont a barátaim pl Itt vagyok én is pont ezt mondják rám kedves okos férfi vagyok akivel jól el lehet beszélgetni és átlagos és mégis nem keltünk kell
2019. jún. 29. 07:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert több az ilyen férfi mint nő
2019. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Akkor mi férfiak sokkal jobbak lenni mint a nők?
2019. jún. 29. 07:20
 3/15 A kérdező kommentje:
De tényleg szinte mindenben jobbak a férfiak mint a nők... okosabbak, jobban el lehet velük beszélgetni, humorosabbak, egzisztenciálisan jobban állnak és még sorolhatnám
2019. jún. 29. 07:22
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hat akkor gyere ossze te is ferfival. En nokent a nokkel ertek jobban szot, de keresem azt a ferfit, akivel hasonlo lenne a szituacio. Nem lehetetlen, csak nehez.
2019. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Elég sok embert ismerek személyesen. Minden rendes, okos, és átlagos külsejű férfi ismerősöm kapcsolatban van. Nagyon sokan házasok is, akár már 30 alatt. Van gyerek, vagy tervben van, csak nehezen jön össze.

Mondjuk ők nem ilyen hímsoviniszta gyökerek, akik szerint ők azért nem kellenek a jó nőknek, mert a férfiak ennyivel jobbak. 😂😂😂

2019. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
2: én ilyet nem írtam
2019. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert alig van ilyen nő, de nagy rájuk a kereslet. Eközben férfiből sokkal több ilyen van, viszont ők nem kellenek a nőknek.
2019. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Általában azok, akik magukat ennyire dicsérik - mert gondolom magadra gpndoltál, kérdező, azok egyáltalán nem olyan aranyoska, okosak és kedvesek. Sőt általában az ilyen én rendes srác vagyok férfiak őrjöngenek, ha kapnak egy visszautasítást és hordják le mindennek a nőt.
2019. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Azok a férfiak akik tényleg ilyenek azok már elkeltek, hidd el. A többi meg csak azt hiszi magáról. Mint például te.
2019. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Azért, mert a férfiak körében az ilyen nők a legkeresettebbek. A városi legendákkal ellentétben kelendőbbek mint az instahercegnők, a bulikirálynők, vagy épp a plázacicák.


A másik ok pedig az, hogy az "aranyos" jelző egy nőnél pozitívum, míg egy férfinál negatívumként jelenik meg. Az aranyos férfiak azok, akik a barátzónában landolnak, kapcsolatra nem kellenek.


#8: " Sőt általában az ilyen én rendes srác vagyok férfiak őrjöngenek, ha kapnak egy visszautasítást és hordják le mindennek a nőt."

Ez egy olyan állítás, amit még senkinek nem sikerült bizonyítania. Őrjöngeni pont azok a nőcsábászok szoktak, akik nem bírják elviselni ha őket dobják ki (egó vesztés), illetve azok, akiknek egyébként pont a vadságuk, temperamentumosságuk tetszett meg a nőknek. Persze ha egy ilyen "zabolázatlan ősférfi vagyok óriási szívvel" féle férfira gondolsz rendes srác címszó alatt, akkor igazad van, de ez esetben nem ugyanarról a típusról beszélsz mint a kérdező.


#9: "Azok a férfiak akik tényleg ilyenek azok már elkeltek, hidd el. A többi meg csak azt hiszi magáról."

Jó, akkor 25 felett mindenki adja fel a társkeresést. Ugyanis a logikád mentén a nők ugyanígy elkeltek, aki nem az meg csak hiszi magáról, hogy ő alkalmas kapcsolatra. Vagy nem?

2019. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!