Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek többsége, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége, vagy csak egy kisebb szelete talál párt élete során?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A többség talál. Személyesen nem is ismerek olyat, akinek ne lett volna valami, pedig inkább fiatalok, 30 alattiak
2019. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Az emberek többsége talál persze, mint ahogy munkája is csak keveseknek nincs.
2019. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A többsége nyilván talál. Itt már csak az a kérdés, hogy mennyire tartósan és mennyi időre. Nekem valahogy van egy olyan érzésem, hogy egy életre az emberek elég kis szelete talál csak párt.
2019. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A többség talál.
2019. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A többség talál, a kérdés csak az, hogy tényleg társai tudnak-e lenni egymásnak, vagy csak a gyerek miatt kell, esetleg azért, hogy ne legyen egyedül.
2019. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A baráti körömben elég sok nőnek ne volt még kapcsolata (egyéjszakás sem) és 26 évesek, de sok olyan is van, akinek már volt 1 vagy 2 de azóta nem talál mást és már 30 felett van. Az is egy másik kérdés, hogy egyéjszakásra szerintem bárki talál párt, de normális kapcsolatra (ahol minden stimmel) abból igen kevés van. Ezért mondanám összességében, hogy többtényezős, szerencse is kell hozzá és szerintem az nem igaz, hogy az emberek többsége talál párt bár lehet az én ismerettségi körömben túl sok a szingli...
2019. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A többsége talál, de el is veszti azokat. Lásd a válási statisztikákat, a megcsalások számát, stb.
2019. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy bizonyos kor fölött a többségük együtt él valakivel. De hogy az mennyire a párja...? Sokszor inkább csak lakótársa, akivel ketten együtt jobban kijönnek anyagilag, és mégis van kinek szólni hirtelen, ha valami olyan van...
2019. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!