Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van egy kisebb öszegű adótarto...

Brembo kérdése:

Van egy kisebb öszegű adótartozásom (160. 000) költözés során elkeveredtek a papirok! Sajnos nem volt idöm vele foglalkozni, nem akarom hogy nagyobb baj legyen. Ha pár nap mulva bemegyek az NAV-hoz kiegyenlithetem? Levonhatják a számlámról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, az adóhivatal mindenre nyitott, örülnek, ha valakiből be tudnak szedni pénzt, bármilyen formában.

Kérj részletfizetést, tartozás mérséklését, stb.

2017. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-es!Nagyon szépen köszönöm!Mindenféleképpen felkeresen Öket,csak szerettem volna tudni,befizethetem-e még,lesz e valami "komoly" baj belöle hogy ennyit kések vele!
2017. okt. 8. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"lesz e valami "komoly" baj belöle hogy ennyit kések vele!"


Jó esetben, csak késedelmi pótlék.

Rossz esetben végrehajtási eljárás, ami eléggé költséges dolog.

Hogy' mikor kerül egy adótartozás végrehajtás alá, sose lehet tudni, ugyanis onnantól kezdve, hogy letelt a befizetési határidő, máris végrehajthatóvá válik.

2017. okt. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!