Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokhoz szólna a kérdés...

Azokhoz szólna a kérdés akinek hátrahajló méhe van! Nektek is a terhesség során fájt a méhetek emiatt? Úgy tudom, hogy ilyenkor a rőgzítő szalagoknak magyobbat kell nyúlnia, és ez okozza a kisebb fájdalmat. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél gyakran fájt, most a màsodiknál szinte semmit :)
2018. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a második terhességem, és kicsit aggódok, mivel az első babám 3 hónaposan elment. A mostani dokim alapos és a vetélés miatt többször is kell mennem, amiért hálás vagyok neki. Az első dokim nem nézte meg a babám szívhangját, ezért másik dokihoz fordultam, aki mondta, hogy a babám már az elöző UH se biztos h élt. Nem szeretnék elvetélni mégegyszer, de nem is akarok a bolhából elefántot csinálni.
2018. okt. 16. 18:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3. terhessèg, 2. baba lesz:)
2018. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Az első dokim nem nézte meg a babám szívhangját, ezért másik dokihoz fordultam, aki mondta, hogy a babám már az elöző UH se biztos h élt. "


Ha csinált ultrahangot, egészen biztos, hogy megnézte a szívhangot is. Attól, hogy nem teszi rá a dopplert, meg nem hangosítja ki, hogy te is halld, attól még a szemével látja, hogy pulzál.


Egyébként a terhesség elején gyakori a menstruációs jellegű görcsölgetés akár előrehajlik valakinek a méhe, akár hátra. Ha nincs vérzés, akkor ne parázz. Ha meg egy vetélés elindul rendesen, azt jórészt úgy sem lehet megakadályozni.

2018. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló, de nem voltak különösebb fájdalmaim egyik terhességnél se. Mármint éreztem néha, hogy feszülget, de minimálisan. Egy missed abom volt nekem is, aztán egy kislányom született, most meg 27 hetes vagyok, de annyira nem jellemző, hogy fájna, hogy magnéziumot se szedek rendszeresen, és előzőleg se szedtem.
2018. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A leleteimen se szerepelt. A másik doki első kérdése pedig az volt, hogy néztek e szívhangot. De az első doki beutalót se adott sehova, pedig a 12. hetes ultrahangig elvileg meg kell csinálni az összes labor tesztet. Igazából ez volt az elsődleges dolog, amiért dokit váltottam akkor, hogy nem tájékoztattak semmiről. :( Azért annyi kell, hogy minden rendben, a babának már van szívhangja.
2018. okt. 16. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem fajt a mehem es az orvosom azt mondta, hogy akiknek hatrahajlo a mehe ott elofordulhat hogy nekunk jobban faj mikor nyulnak a szalagok.
2018. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Második terhességem 38. hetében járok, de nem fájt soha sem most sen az első babánknál.

Persze ettől függetlenül lehet, hogy másnak fáj!

2018. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, 2 gyerekem született, de egyszer sem fájt a méhem, nem volt semmi különös panaszom.
2018. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, bár ettől függetlenül csütörtökön megyek dokihoz, majd mondom neki hogy van egy kis fájdalom.
2018. okt. 16. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!