Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sportos nőként írnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos nőként írnál egy ilyen bemutatkozásra társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy pasi társkeresőn. Amit bemásolok az van a bemutatkozásában, de én sportos, sportcipős-farmeres csaj vagyok. Így merjek neki írni szerintetek? Az elegánsos rész miatt kérdezem. Nem akarok beégni, még sosem írtam senkire.


"Ahogy a "rólam" részben írtam: komoly kapcsolatra vágyom. Ami fontos egy nőben: okos legyen és rendelkezzen vitakultúrával, az ápoltság alap, az igényesség is. A finom, nőies stílust kedvemel (a szétpirított szolis bőr, az ócskalányos ruhák, bohócra festett arc, sok tetoválás... nagyon nem), az elegancia fölény. Szeretem a házias nőket és kifejezetten tetszenek a telt formák is."


2019. dec. 7. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha összejöttök akkor egy idö után jönnek majd a célozgatások:

Miért nem sminkeled magad jobban?

Miért nem hordasz ékszereket?

Miért nem hordasz többször szoknyát?

Ezt tapasztalatból írom sajnos.

2019. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Az már eléggé nagy probléma ha itt kérsz véleményt a bohóctársaságtól!🙂

Te buta kislány....

30/F

2019. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem attól sportos valaki, mert farmerben és sport cipoben jár, hanem mert sportol és jó kondiban van.

Amúgy én nem írnék neki, mert nem szimpatikus az, hogy amellett, hogy leírja kit keres, másokat lehúz. Ez minden, csak nem elegáns megnyilvánulása. A "házias" kitétel is elég felreertheto.

2019. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is hagyd a francba, egyáltalán nem illetek össze.
2019. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Unszimpi. Régen olvastam fellengőzsebbet...
2019. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha a sportos csak a ruhazati stilust jelenti nalad, es nem mellesleg ugyis le lehet forditani hogy sportcipos-farmeres mert lusta vagyok magamra adni, akkor nem, nem irnek.


Ha a sportos az jelenti, hogy sziklat maszol, biciklizel, jogazol, de azert szoktal csinosan is oltozni, es van fent ilyen keped is, akkor talan, de igazabol en is azt mondom, hogy hanyagold a pasit. Nem eri meg, valahogy az jon le a bemutatkozasbol, hogy egy ilyen tundi-bundi kis trofeafelesegat akar.

2019. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Annyi energiád nincs sportos nő létedre hogy egy szívből jövő bemutatkozó szöveget írjál? Fordítva bezzeg elvárnád hogy a férfi legyen eredeti gondolom.
2019. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Én bizti nagy ívben kerülném.


Vitakultúra=tűrd ahogy lehúz, itt már megtette másokkal az írásában.

Elegancia fölény=ki felett az? Hmm...fura

Többnek gondolja magátmindenkinél, és észre sem veszi, hogy valójában még a kevesebbnél is senkibb. De hagyjuk, had ússzon az illúziókban.

Házias nőket szereti= szerintem elírta,

háziasítani akart az lenni.


Bocs de ez a pali az alja. Ennél fokokkal jobbat találsz.

2019. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Fuj de gusztustalan egy féreg lehet ez. Okádok tőle, undormány hohy milyen emberek vannak :D
2019. dec. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ekeke ***** válasza:

Ha a felszínen ismerkedtek, olyan is lesz a kapcsolat.

Írj neki, randizz vele, ha nem kifejezetten taszít, többször is. A NŐ ott bent van!!!!

2019. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!