Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként miért nem írnak rám társkeresőn a nők?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szeretem ha egy nő kezdeményez és mikor udvarol, azért mert feminin pasi vagyok, de egyszerűen társkeresőn nem írnak rám, 5 nap után felmentem és egy levelet nem kaptam a fiókomban. Pedig olyan jó lenne ha nő próbálkozna udvarolni randira hívni de eddig ez még nem történt meg..
2019. dec. 7. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez megtörténik, a nő nem érzi magát nőnek, nőiesnek. Akkor miért tenné hogy udvarolna neked?
2019. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez biztos kamu, ennyire gyökér emberek nem léteznek...
2019. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Miért lennék attól még gyökér hogy szeretem ha egy nő kezdeményezés udvarol?
2019. dec. 7. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha annyi energiát fektetsz a külsőd csinosításába, mint egy átlag nő, akkor esetleg, drágaság.
2019. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem fognak rád írni és udvarolni neked.
2019. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt szinte biztosra veheted, hogy nem fog rád írni egy nő sem. Kapnak kb. napi 50 új üzenetet, ha nem többet, szóval nekik felesleges kezdeményezni, sőt valószínűleg az összes üzenetre sem tudnak válaszolni...
2019. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha a nők kezdeményeznének.


A nőnek azért:

-nem kéne 50 levelet átnézni naponta

-nem zaklatnák őket dic... k képekkel

-nem kéne csak passzívan várni, hogy bevonzzák a tökéletes

álompasit


A férfinek azért, mert, nem kéne a 220. levelet is elküldeni, hogy valakivel elinduljon a beszélgetés.

2019. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne, de fordított esetben ha napi 50 punetti írogatna neked, te sem nagyon törnéd magad, hanem első körben közülük válogatnál.
2019. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésben a válasz: mert átlagos vagy.

Ha lennél egy 10/8-9 biztos hogy többen is ràdírnának.

2019. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Átlagos férfiként le se ...nak a nők a társkeresőkön, barátom, egy kicsit el vagy tájolva.
2019. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!