Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy egy tudatalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy tudatalatti mechanizmus akadályoz benne, hogy párkapcsolatot alakítsak ki? 22/f

Figyelt kérdés

Szinte mindig olyan nőkre kattanok rá, akiknél esélytelen a dolog különböző okokból. Akiknél lenne esélyem azok vagy nem tetszenek, vagy rájuk unok ismerkedés közben. Mondják, hogy több vasat kell tartani a tűzben, de olyan típus vagyok, hogy lefáraszt, ha egyszerre sok lánnyal kell folyamatosan kapcsolatot tartani pl: Tinderen vagy akárhol online(de legalább már megértem, hogy ezért nem írnak vissza vagy válaszolnak szegényesen, nem azért mert gonoszak lennének vagy ilyesmi).


Egy másik probléma, hogy akikkel igazán jól kijövök azok foglaltak, én meg jobb tartású vagyok annál, hogy egy párkapcsolatban élő lánnyal kikezdjek.


Szóval az jutott az eszembe, hogy voltaképpen a tudatalattim cseszik ki velem azzal, hogy az elérhetetlenek kellenek, az esélyeseknél meg mindenféle kifogásokat gyárt hogy ezért vagy azért nem jó. Létezik ilyen jelenség?



2019. dec. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán éretlen vagy és alkalmatlan minőségi kapcsolatra. A párod a tükröd, ha nincs vagy nem tetszik, magadban keresd.
2019. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az akadályoz, hogy ronda vagy.
2019. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es mi számít rondának?
2019. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Ezt most úgy mégis honnan szűrted le?
2019. dec. 8. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igencsak érdekes. Ugyanis az ismerkedésben a szemmel ne látható dolgok döntenek mindenről, léteznek úgymond megfoghatatlan szinte már-már varázserő-szerű energiák melyek mindent befolyásolnak. Bizonyos emberek képesek irányítani ezen mágikus rendszereket, bizonyos emberek mégcsak álmodni sem merhetnek arról, hogy a közelükbe kerüljenek (mint pl én). És mivel ezek mind tudatalatt játszódnak, ezért igencsak nehéz dolgunk van.
2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!