Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek "jófiú"?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a nők, az idősebbek is, nem vesznek komolyan, és nem tisztelnek (legalább is amennyire a másik nemet kéne), és így gyorsan be is kerülök a barátzónába.


Aranyos, kedves gyereknek, fiúkának tartanak, pedig 31 évesen már igen csak nem az vagyok (igaz, arcara 25-nek nézek ki).

Egy "kedves" kolléganő úgy fogalmazott hogy egy MACSKAJANCSI vagyok.


Mi lehet ennek az oka?


Engem így neveltek, mindenkivel kedves vagyok, udvarias, barátságos, mosolygok mindenkire.

Azon gondolkodok, elég lenne ha csak udvarias lennék, de többet nem adnék ingyen.


Lehet az is hozzá tesz hogy a mai elvárások szerint alacsony (173cm) vagyok, és vékonynak mondanak. Szerintem ha az átlagot nézem (nulla izom, elhízott, púpos tartás), nekem sokkal jobb, sportos kiállásom van mondjuk...


És a FÉRFI szerintem az aki állja a szavát, felelősség teljes, és lerak valamit az asztalra, nem az aki a nagy dumán meg a behozott millió kilóméteres bmw-n kívül nem tud felmutatni semmit, és anyával él...


Legyek fapofa?


Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat, a többiek kíméljenek! :)



2019. dec. 8. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a "kedves" kolléganő?
2019. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kinek akarsz megfelelni?
2019. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lachesys ***** válasza:
45%
valoszinuleg megiscsak a kisfiús kulso lehet az akadaly. a magassagod.. not good not terrible h egy klasszikust idezzek:D de nem igy mukodik h eldontod h fapofa leszel.... max magabiztossagon tudsz javitani ha edzel.
2019. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem "jófiú" vagy, hanem macskajancsi.

Gyenge, határozatlan, visszahúzódó, tipikus lúzer, jelentéktelen, ügyefogyott, esetlen ember jelzője.

Szóval nem mondta senki, hogy az veled a baj, hogy túl udvarias vagy, vagy nem vagy bunkó. Jó reggelt!


A férfias, erőteljes kisugárzás meg vagy van, vagy nincs. Nem függ se kortól, se alkattól, se magasságtól.


Kipróbálhatod, hogy ilyen kis szerencsétlen vagy, ÉS még bunkó IS, de nagy eredményt ne várj tőle.

2019. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

A tisztelet nem azért jár, mert férfi vagy. Miben nyilvánul meg, hogy tiszteletlenek veled?

"Lehet az is hozzá tesz hogy a mai elvárások szerint alacsony (173cm)". Van, akinek alacsony vagy, van, akinek pont jó.

"És a FÉRFI szerintem az aki állja a szavát, felelősség teljes, és lerak valamit az asztalra, nem az aki a nagy dumán meg a behozott millió kilóméteres bmw-n kívül nem tud felmutatni semmit, és anyával él..." Én nem látok annyi BMW-t, amennyinek lennie kéne ahhoz, hogy az itteni srácok szerint minden nőnek "elég" legyen... Kb. évek óta nem láttam... Vagy csak nem vettem észre... Pedig elég sokat járok bevásárolni, és ott is különféle kocsikat látok a parkolóban.

"Aranyos, kedves gyereknek, fiúkának tartanak,"- Nos, nőként is megkapod elutasításként, csak hozzácsapják, hogy cuki, intelligens, okos, és utána jön a "...de" Ilyenkor keresni kell tovább. Ennyi.

2019. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sok múlik a határozottságon. Legyél udvarias, kedves, de kicsit tartózkodóbb.
2019. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint egy 14 éves, lehet neked akármilyen személyiséged, akkor sem fognak férfiként kezelni.
2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Egyszerű. Valószínűleg ronda vagy.

Egy jóképű pasasnak azt is elnézik, ha bunkó (mivel akkor "férfias"), meg az is, ha kedves (mert akkor "lovagias").

A ronda pofáknak meg azt sem nézik el, ha bunkó (hiszen akkor "paraszt"), meg az sem, ha kedves (mert akkor "nyalizós, kis csicska").

2019. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

jóképű + magabiztos = alfa

jóképű + töketlen = cuki fiú


ronda + magabiztos = bunkó

ronda + töketlen = vesztes


Ilyen a kettős mérce.

Utóbbi 2 csoportnak coki van a jobb nőknél, a dagadt csajokat reszelgetik, vagy még ezt sem.

2019. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"A tisztelet nem azért jár, mert férfi vagy."


Ezt mond el egy átlag járókelő faszinak nő létedre, aztán ne csodálkozz, ha úgy hátbaver, hogy utána nyekleni-nyaklani fogsz 2 hétig. Én ezt tenném....

2019. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!