Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdek már megbolondulni! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek már megbolondulni! Nem mondom magam társfüggőnek, hiszen 31 éves koromig kb egyedül voltam és nem, nem mentem a nők után, zaklattam őket, hogy legyen kapcsolatom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nincs életkedvem, nem akarok semmit sem csinálni már. Érzem magamon, hogy belebolondulok a magányba. Nincsenek se fiú, se lány barátaim, nincs semmim. A családom is leszar magasról, nem sokára magamra maradok.

Egészségem sem jó, csak szenvedek folyton.

Minden nőtől azt kaptam eddig, hogy csúnya vagyok, nem vagyok az esetük. Nem hiszem el, hogy ennyire ne tetszhessek senkinek. Mindenki a szar külsőre megy.

Én meg rohadjak meg egyedül.



2019. nov. 28. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Mi lenne, ha első körben megpróbálnád társ nélkül is egy kicsit jól érezni magad?

Azt, hogy nincs párod, rá lehet fogni arra, hogy ronda vagy. Na de barátok? Azért az emberek a barátaikat nem szépség alapján válogatják...

Egyáltalán mit teszel azért, hogy ne legyél magányos? Miért nem jársz társaságba? Tanfolyam? Túra? Tánc? Sport? Bármi?

2019. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Pl. menj el edzőterembe. Ott vannak emberek, lehet barátkozni, aztán egészségesebb leszel, jobban fogsz kinézni, a mozgástól pedig jobb kedved lesz...

Tenned kell magadért!

2019. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
2. Hulyeseget beszél nem az edzestol fogja magát jobban érezni.
2019. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

# 3

Én veled szembe a kérdésre válaszoltam, ráadást kompletten.

Te beszélsz hülyeségeket!

2019. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Én meg egy férfinek se kellek, mert nincs se mellem, se fenekem, se topmodell arcom.


Neked még így is nagyobb esélyed van mint nekem.

Egy lány ha nem kelendő, 0 az esélye.

2019. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Annyiból elbasztam az életem, és ezt elismerem: kiskoromtól fostam az emberektől. Bekaptam jó pár, nem oda illő dolgot az életbe. Idegbeteg bátyót, idegbeteg, elmeháborodott embereket. Egy idióta, üvöltözős, munkamániás apát, aki nem törődött velem.

Én a játék felé fordultam el az emberektől, mert mindig kinevettek és bántottak. A játékok világába menekültem el és az érdekelt csak. Ezért soha nem tudtam mi az, ami érdekel egy nőt, de még a srácokat sem. Az edzés nem az én világom. Hamarabb lennék boldog, ha lenne egy jó gépem, és normális FPS-el tolhatnám a kedvenc játékaimat, mint hogy mozogjak és eddzek.

2019. nov. 28. 16:59
 7/18 A kérdező kommentje:
#4: Nem minden pasi nézi azt, hogy top modell legyél, vagy legyen nagy melled. Engem pl nem érdekel ha kicsi, nem érdekel ha duci a lány. De ma már egy kevésbé szép nő is helyes pasit akar csak.
2019. nov. 28. 17:00
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha kicsit sem mozdulsz ki a komfortzónádból, akkor sosem lesz társaságod....
2019. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

#6

Ezek szerint csak várod a sült galambot, nem akarsz semmin változtatni.

A gépedbe bújsz. Egyébként sem kell a lányoknak játékfüggő.

Miért nem való neked az edzés? Itt egy írás a rengeteg pozitív hatásáról:

[link]

2019. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már játék függő. Régen napokat játszottam, de most már nem tudnék. És különben is, már bocs. Rengeteg olyant ismerek, 35-45 éves korosztályban, kapcsolata van, házas, gyerekei vannak, még is kocka a hapsi és szokott játszani. Szóval fogd be! És vannak kocka lányok is, csak őket nehéz megtalálni.
2019. nov. 28. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!