Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valaki pénzt ajánlott nektek szexért cserébe?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor? Férfi vagy nő vagy? Férfi vagy nő ajánlotta a pénzt? Mennyi pénzt ajánlott?

2019. dec. 8. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,nő,17-23 éves korom között többször mondták. nem tudom már 20-40e között mondták
2019. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon. Részletekre nem emlékszem.
2019. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Interneten pasik, mikor szóba jött, hogy egyetemista vagyok.

Ez undorító....

10-15-30 ezreket


N

2019. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. 40e

Ingyen is lefeküdtem volna vele.

2019. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Fotozason ajanlottak nagyobb összegeket ha bevallalok pluszba ezt azt.

Hàt nem vàllaltam be pluszba ezt azt.(szazezres ertekrendü ajanlat volt)


Valamint voltam recepcios elég kétes motelben(külföld)

és még én lettem a sz.r a többi lany szemében hogy en nem àlltam be közejük plusz zsetonért a munkam mellé.(millios értékrendü ajànlat volt)



Az ilyen ismerettsègi köreimben (futtatok, vàllalkozok, tulajok, könnyü lanyok)egyetlen egy férfi volt aki ugy megemlitette hogy tiszteli a tartàsom, le a kalappal.

2019. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, többször volt, hogy már idegen férfiak pénzt ajánlottak volna szexért (általában orálisról volt szó).

Amikor beregisztráltam egy szexpartnerkeresőre, akkor a nők kb 90%-a soha semmit nem írt vissza (pedig kulturált leveleket írtam és nem mutogattam a farkam) a maradék 10% simán lekoptatott.

Ellenben a férfiak többször is megkerestek szexuális ajánlatokkal, hiába írtam be, hogy hetero vagyok. Általában 15-20 ezer közötti összegeket ajánlottak.


22/F

2019. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fűtésszerelés lett volna olcsóbb. Nem kérdeztem meg, mégis hány %-ot engedne, örültem, hogy nem erőszakol meg ott helyben. Nekinyomott a konyhaszekrénynek és egyedül voltam otthon.
2019. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ui: 29 körül voltam és nő, ő meg egy idős pasi
2019. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!