Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak/nők! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők! Előfordult már veletek, hogy két nő/férfi közül azt választottátok, aki gyengébb teljesítményt nyújtott az ágyban?

Figyelt kérdés
Mivel kompenzált? Nemet és kort is írjatok!

2019. okt. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy gyengébb teljesítmény? Azt választom, akihez vonzódok.
2019. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok erre válaszolni, mindig egyszerre csak egy férfival ismerkedtem, nem volt olyan, hogy egy időben kettő (vagy több) férfival randiztam/szexeltem, aztán X idő után valamilyen szempont szerint választottam kettejük (többük) közül. Olyan volt, hogy szakítottam egy pasival, akivel szuper volt az ágyban, majd összejöttem valakivel később, akivel nem volt annyira jó, mint az előzővel, de akkor sem hasonlítgattam őket egymáshoz, együtt éltem ezzel a dologgal, mert az aktuális pasimat szerettem, és vele voltam éppen boldog.

Más kérdés, hogy végül olyan pasihoz mentem hozzá, aki mellett semmilyen kompromisszumot sem kellett kötnöm, sem szexuális, sem egyéb értelemben. Ezt nem is csináltam volna másképp, ha valakivel nem élvezem maximálisan az együttléteinket, akkor azzal nem tudnék egy teljes életet leélni.

2019. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az egyik nagyon jó volt az ágyban, de emberileg egy manipulatív, pszichopata hulladék. A másik nem volt ilyen jó, de emberileg ezerszer különb. Pár hét és sok őszinte beszélgetés után remekül összecsiszolódtunk az ágyban is.

2019. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!