Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb várni amig kialakul valami a való életben, vagy online is kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nem jött be az online ismerkedes , mivel mas kultúrában élek kulföldön ” nálad vagy nálam ” a mentalitás , nem akarnak ismerkedni , itt igy szokas es iszonyú alakok irtak , par évet próbálkoztam , de feladtam , mert csomó igénytelen pasi irt . Ha találtam volna egy normalis ferfit , akivel lehetett volna ket ertelmes mondatot szólni , ha kukás is lett volna , benne lettem volna , de mind kiégett ferfiak , mind úgy képzelték el az elsö talalkat hogy en felmegyek hozzajuk es fözunk valamit , összebújunk .

A hanyinger elkap ettöl az agyatlanságtól hogy igy összenyálazzon egy idegen , aki lehet a parkett ala mar elasott tiz nöt

Arra gondoltam hogy a hetköznapokban csak találok valakit de nagyon keves a lehetöseg , minden ferfi foglalt vagy hazas, kivéve az autistákat akikkel dolgoztam egy idöben , azok mind szinglik

7 ev alatt egy ferfi irant ereztem erös szimpatiat de foglalt volt

Bizzam a veletlenre ? Vagy mit tehetek

Egy 43 eves nö


2019. dec. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

44 % hozzászólása a szokásos szövege :) Ezt valaki nagyon megsértette, de azóta se tudja feldolgozni.

Kérdező csinálj valami értelmeset közben megismersz majd valakit, mindegy hogy élőben vagy akár néha neten (ha lehet ne társkeresőn közvetlnül) sok normális férfi is van, csak ezektől az igénytelen sértődött mimózáktól nem jutnak szóhoz mint a 44 %. A lényeg hogy az ilyenekre ne pazarold az idődet, ennek valami nagy világfájdalma van azért ilyen.

2019. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz . Nem sertödtem meg , neki ez volt a velemenye

Lehet igaz . En ertekelem az öszinteseget . Lehet tini az illetö es neki öregvagyok , ami igaz is , nem vagyok mai csirke

2019. dec. 8. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tini, középkorú bőven, akár idősebb, őt az exei kicsinálták(lehet hogy csak egy), illetve tini korában nem viszonozták a "szerelmeit", és azóta a nőkön akar bosszút állni. Tinik nem így nyilvánulnak meg itt általában.
2019. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha köszi akkor tudom
2019. dec. 8. 19:56
 5/7 Rockarc ***** válasza:

Elkepzelni sem tudom melyik orszagrol irsz, de akkor lehet masikat kene megprobalni.


43F

2019. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze mert csak úgy tudok vandorolni a tinder kinalat alapjan
2019. dec. 8. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Probaljad bárhol,de ne gorcsolj rá. Nézz ki amilyen jól csak tudsz.
2019. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!