Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan oldalak amik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan oldalak amik nem fizetősek és lehet rajtuk normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak hogy egyértelmű legyen 20 vagyok szóval ha korhatáros nem probléma. És nem prostit vagy szexpartnert keresek szóval ilyen rosszlányokkal meg ilyenekkel hagyjatok :D

2019. nov. 26. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
miért gond hogy fizetős? legalább kiszűri a trollok és botok egy részét. Ennyire ne legyél olcsójános.
2019. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
a párommal az "első találkozás" nevű oldalon "találkoztunk" :)
2019. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A Randivonal ugyan fizetős, ha írni akarsz nőknek rajta, de alapvetően korrekt, az árért tényleg elég sok mindent megtudhatsz és tapasztalataim szerint viszonylag sok normális, nem szélhámos és nem kamu nő van fenn. Az adatlapok nagyon alapos bemutatkozásra adnak lehetőséget, sok adattal, s láthatod az utolsó belépés dátumát és az olvasatlan levelek számát is, ezekkel rögtön ki lehet szűrni a komolytalan társkeresők egy részét, ami alapvető fontosságú az internetes társkeresésben. De arra számíts azért, hogy még ezen a fizetős oldalon is viszonylag alacsony a válaszadási arány, mert a csinosabb nők rengeteg levelet kapnak, amelyekkel nem tudnak megbírkózni, inkább egyszerűen csak nem válaszolnak.
2019. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezem, vannak e olyanok, amik ha fizetősek is, de normálisak? Mert én szívesen fizetnék havi 2-3 ezret ha normális emberekkel normálisan lehetne társalogni. De eddig csak a lehúzást láttam, a "fizess 20ezret VIP, hogy láthasd a profilképét az általunk generált fake profilnak ami "véletlen" pont kb. 1 utcányira lehet tőled. Mire vársz?" jellegű sz_rok.
2019. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 te se gondolkozol sokat. Éppen az üzemeltetők hozzák létre a kamuprofilokat, üzemeltetik a botokat, fizetik a kamuprofilokat megmozgató animátorokat, amikkel rábírják a balekot, hogy fizessen.

A fizetős társkeresők tele vannak kamuprofilokkal, és botokkal. Átverés, lehúzás, csalás az alapjuk.

2019. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Kivétel nélkül minden internetes társkereső üzleti vállalkozás, csak az a különbség, hogy az ingyenesek a reklámokból élnek, de nekik is ugyanúgy érdekük a magas látogatottság fenntartása, néha akár nem etikus eszközökkel is, hiszen a reklámjaikra klikkelést mérik a hirdetőik, és azért kapnak pénzt. Mindkét társkereső-típusnak vannak előnyei és hátrányai:


INGYENES: bár nem kerül egy fillérbe sem, rengeteg a valós, ám teljességgel gátlástalan (nő- ill. férfivadász) felhasználó. Ez két dolgot is jelent. Egyrészt azt, hogy valaki könnyedén regisztrál magának 10 email címet és kreál magának 10 különböző, hamis adatokat tartalmazó profilt, hogy az esélyeit növelje, s ez neki semmibe nem fog kerülni. Másrészt azt, hogy bárki könnyedén és teljesen ingyen "szórakozhat" mások idejével és érzelmeivel. Például egy 45 éves, megkeseredett nő elhatározza, hogy unalmában kitol a férfiakkal: keres egy képet egy szép, 25 éves nőről a neten, csinál egy hamis profilt és minden érdeklődőek jól a lelkébe gázol, ráadásul teljesen ingyen és büntetlenül.


FIZETŐS: Valóban vannak kamu tagok is (talán a szolgáltatók részéről is), de nekem például a Randivonalon az a tapasztalatom, hogy ezen az oldalon biztosan ténylegesen létező, hús-vér társkereső nők is vannak fenn, hiszen néhányukkal találkoztam is. Az esetleges kamukat pedig be kell vállalni, nem lehet kiszűrni. Viszont itt már jóval kisebb az esélye, hogy olyannal akadsz össze, aki csak szórakozik. Az olyan fizetős oldalakon, mint a Randivonal is, ahol fix havidíj van, és az üzenetküldésekért nem kell külön fizetni, a szolgáltatónak nem túlzottan nagy érdeke kamu levelezők szponzorálása, hiszen attól, hogy valaki több nőnek ír feleslegesen egy adott hónapban, egy csöppet sem nő a bevétel. Az első üzenetváltásokkor egyébként is a felek általában elárulják egymásnak az email címüket, és onnantól a szolgáltató által nem látható módon folyik tovább a kommunikáció.

2019. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Odüsszeusz92 ***** válasza:
A netes ismerkedés ilyen fiatalon csak akkor működik ha jóképű vagy, vagy baromi jó a profilképed.
2019. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 de, pont a fizetőseknek az érdeke a kamu, ott is találni a legtöbb kamut. Mivel botok, animátorok üzennek is, fenn is tartják az érdeklődést (fizetést). Randivonal pont ilyen, ahogy a parom.hu, elittars is.


Sok helyen email cím szűrés van, kicsillagoz mindent ami egy email címre hasonlít, vagy bármilyen linkre, telefonszámra. Az üzenetekben is, bemutatkozóban is, azért hogy inkább ezt kelljen használni.

Mellesleg a nők amúgy se szoktak fizetni, mert kapnak elég üzenetet az ingyenes helyeken is, és a valóságban is.

2019. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: tényszerűen nincs igazad. A Randivonalon csak a profilon található bemutatkozó szövegből szűrik ki az email címeket és a telefonszámokat. Az egymásnak küldött üzenetekből egyáltalán nem; így tehát akár rögtön az első, ismerkedést kezdeményező levélben küldhetsz email címet vagy telefonszámot, ha akarsz, és az illetőhöz ténylegesen el is jut. Én csak tudom. Én is kapok néha email címet, akár kérés nélkül is. Nekem több, mint 3 év tapasztalatom van a Randivonallal, s ha valóban volnának fizetett animátoraik, vagy automatizált válaszolgatóik, ahogy írod, akiknek az volna a céljuk, hogy minél több levelet küldözgessenek nekik, akkor azok csak pancserek lehetnek vagy nagyon kevesen vannak. Általában az történik, hogy megkeresésemre a nők 80-90%-a egyáltalán nem válaszol vagy elutasító válaszlevelet küld. Ez minden, csak nem "az érdeklődés fenntartása". S ami pozitívabb válaszokat kapok, azok döntő többségét is nehéz volna azzal vádolni, hogy az volna a célja, hogy hitegessen vagy reményt keltsen az emberben. Inkább az szokott történni, hogy a válaszolók először nagyon is tartózkodóak, sőt akár bizalmatlanok is. Egy fizetett és ügyes animátor ehelyett azt próbálná elhitetni velem, hogy pont ilyen férfit keres, mint én vagyok, csak most éppen nem ér rá találkozgatni, közbejött valami, stb. Szóval (legalábbis a Randivonal esetében) a fizetett válaszolgatók tömege szerintem inkább afféle városi legenda. Ettől persze még biztosan vannak hamis profilok is, de szerintem egy soha nem válaszoló, mézesmadzag hamis profil önmagában nem "tartja fenn az érdeklődést" jelentős mértékben. Az ember ugyanis eleve tudja, hogy a nagyon csábító profilok vagy hamisak, vagy ha igazak, akkor az illető hölgy harminc levelet kap egy nap, s így alig van esély a válaszra, fölösleges írni neki. De mint mondtam, akámennyi turpisság is van a dologban, eddig én jó néhány Randivonalon talált hölggyel tudtam ténylegesen randizni is. Ahhoz már tényleg paranoiásnak kell lenni, hogy azt feltételezzem, ők is egytől egyig mind a Randivonal fizetett ügynökei voltak. Kizárt dolog. Egyébként is az szokott történni, hogy néhány levél váltása után email címet cserélünk, hogy privátabb módon tudjunk kommunikálni, hiszen nem tudhatjuk, hogy a rendszergazdák közül esetleg valaki nem olvassa-e el a leveleket. Onnantól pedig a szolgáltatónak sem rálátása, sem érdeke nincs azzal kapcsolatban, hogy később mi történik közöttünk. Egy fizetett animátor ezért nem volna hajlandó elárulni az email címét kérésre sem, de eddig még egyetlen ilyen esetet sem tapasztaltam. Épp ellenkezőleg: általában épp a nők szokták megadni vagy elkérni az email címet. Egyszóval nincs a férfiaknak oka pesszimistának lenni a fizetős társkeresőkkel, igenis vannak valós társkereső nők a Randivonalon, akik egy részét személyesen is meg lehet ismerni. De türelem az biztosan kell - senki ne várja, hogy az első két héten 3 randija lesz. Átlagosan nagyjából 100 kezdeményező levélből jön össze 1-2 randi, legalábbis nekem.
2019. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy melyiken van több kamu profil hanem hogy milyen oldalak vannak...
2019. nov. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!