Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok olyan bárokat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan bárokat, vagy egyéb, igényesebb, a korosztályomnak megfelelő szórakozóhelyeket mondani Budapesten, ahová gyakran járnak szingli csajok ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, tehát olyan helyek kellenének, ahol azért nem középiskolás lányokkal találkozok jellemzően, hanem legalább olyan 23-tól fölfelé. Az a baj, hogy én eddig akárhol voltam, lányok mindig vagy a párjukkal, vagy nagyobb baráti társasággal voltak ott. Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. dec. 9. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol, viszont 30 fölött férfiként már öregnek számítasz a szórakozóhelyeken való csajozáshoz. Ebben a korosztályban ha nem villantasz komoly vagyont vagy nem vagy valami top külsejű adonisz, esetleg külföldi egzotikum, labdába nem igazán rúgsz, még a 100 kiló feletti csáléfogú kocák is elvárják, hogy minimum hívd meg őket egy italra.


Amit azzal hirdetnek, hogy idősebbeknek, pl. Morrisons, ott meg a 30-40-50-es nők mennek el a 20 éves fiúkákkal meg a korábban már említett esetek.

2019. dec. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 botapiri válasza:
Kedves Kérdező! A gyakorikerdesek rendszere most mutatta meg nekem a kérdésed. Aktuális még? Csak szórakozóhelyen kívánsz ismerkedni?
2021. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Botapiri! Igen, aktuális (bár inkább akkor lesz az, amikor a helyzet lehetővé teszi, hogy újra be lehet ülni szórakozóhelyekre).

Természetesen nem csak szórakozóhelyen, bármilyen más tippet is szívesen fogadok.

2021. jan. 31. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!