Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés nekem személyesen de neten se? Nem tudom mondani semmit. Kezdeményezés se megy.30f

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert így agy úgy elégedetlen vagy magaddal.Tégy ellene, járd körül a problémákat.
2019. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
30 vagy. Mitől félsz most már? Ha nem csinálsz hülyét magadból néha kicsit sem, tényleg nem lesz sikered. Nincs mit vesztened. Ha hülyének is néznek, akkor nem is vesztes sokat.
2019. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Igy 30 evesen, mar lehetnel azon az elven, h minden m1.
2019. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Személyesen oda se merek menni senkihez. Nem tudom mit kellene mondani.neten meg annyi a tudományom:Szia hogy vagy? Mi zujs? Más nem jut eszembe erre nem is nagyon válaszolnak.Ha nagy ritkán mégis akkor pár mondat után megáll a tudomány nálam.Nem értem miért nem megy nekem.

Csak nekem bonyolult ez?

2019. febr. 8. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen. A nyulak szavak nelkul is talalnak tarsat...pl.
2019. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged próbálkozz, nekem nincs 1-2 évig mert külföldön vagyok a pénz miatt.
2019. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


nem kőbevésett dolgok de segíthetnek..

2019. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mire terjed ki az érdeklődési köröd?
2019. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

A kérdezőt a saját sorsa sem érdekli.

Naponta ott recskázik a gépe előtt, unalmas, betokozódott alak lett belőle.

Ahelyett hogy kimozdulna, rátekintene a világra, és megpróbálna valamit tenni magáért...

De ez csak itt siránkozik ezerrel.

2020. jan. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
30 éves szerencsétlen! Ez minden csak nem ismerkedés! Szegény lányok az ilyen parasztok miatt lesznek lelkileg összezuhanva. Ne ismerkedj! Mindenkinek jobb lesz!
2020. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!