Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok az Anotalkhoz hasnoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok az Anotalkhoz hasnoló oldalakat mondani ahol több értelmes ember van mint ott?

Figyelt kérdés
Főképpen ismerkedés céljából, fiú vagyok és 19 éves. És ne írjatok ilyeneket hogy rosszlányok meg hasonlók mert nem szexkapcsolatot akarok.

2019. ápr. 11. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan oldal, ahol több lenne az értelmes ember. Ezek anonim oldalak, mindenféle szűrés nélkül. Boldog-boldogtalan felmegy, mindenféle ellenőrzés nélkül. (Plusz mivel elég kevés az értelmes és normális ember, ezért eleve nehéz lenne egy ilyen oldalt létrehozni és szűrni.)
2019. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el, több éves tapasztalattal mondom ezt. Ha rendes és helyes vagy akkor is felejtsd el örökre mert leszív idegileg. Próbálkozz inkább parkokban az is jobb. Vagy facen, instan. Facebookon az esélyed többszöröse mint a többi retardált gyüjtőhelyen. Én facen simán ismerkedtem idegen lánnyal és lett barátnőm is. Szóval hajrá! 24/F
2019. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért szív le idegileg? Azért mert rendes aranyos közeledéssel is legfeljebb a kocáknál vagy csúnyáknál lesz esélyed. Buta, bunkó vagy egoista lányok vannak ilyen helyeken akik telibe szarják azt is ha te rendes vagy. Ha ez kell neked akkor válaszd ezt. Ha társat akarsz akkor azt amit javasoltam. Elég bedobni hogy nagyon szimpatikusnak tűnt és szeretnéd megismerni. Ha utalsz a külsejére egyből arra gondolhat hogy neked csak a teste kell szóval ne dicsérd soha először a testét csak a lelkét.
2019. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon ilyen, mindegyik használhatatlan lett, talán 2012ben még Chat. Hu, társai még akkor egész jók voltak.
2019. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!