Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen mértékű jólétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen mértékű jólétet várnátok el azért, hogy cserébe teljesen feladjátok a privát szférátokat?

Figyelt kérdés

Csak azok válasza érdekel, akik belemennének ilyesmibe, nem kell beböfögni, hogy "én semmi pénzért".


Ha lenne egy férfi, aki mellett luxus színvonalon élhetnétek, de az lenne a feltétele, hogy egy különleges karperecet viseljetek, belemennétek?


Szabadok lennétek, bárhova mehetnétek, az egyetlen feltétel az lenne, hogy nem élhettek vissza ezzel a jóléttel, amit számotokra és kizárólag számotokra biztosítana ez a férfi. Olyanokra gondolok, hogy


- Nem csalhatnátok meg.

- Nem flörtölgethetnétek idegen férfiakkal.

- Nem használhatnátok arra ezt a lehetőséget, hogy a költőpénzetekből más emberek számára sikkasszatok vagy azért, hogy tudatosan lelépjetek később.


Tehát teljesen reális elvárások. Amíg vele vagytok mindent megkaphatnátok, de amint kimondjátok, hogy ennyi volt, vége, nem számíthatnátok a jövőben semmilyen támogatására, maximum egy albérlet-kaucióra való pénzt kapnátok lelépésként.



2019. dec. 10. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint én eléggé elcsesztem, hogy ezeket jólét biztosítása nélkül is természetesnek tartom :D Egyébként szerinted tényleg van olyan épeszű ember, aki elfogadja azt, hogy a társa nem bízik benne? Szerintem nincs.
2019. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Én semmi pénzért. Nem élek rosszul, nem feltétlenül vágyom még nagyobb gazdagságra, pláne úgy, hogy feladjam a szabadságom. Az, hogy nem csalom meg, stb nálam alap, de ha nyomkövetőt kellene hordanom, meg minden más férfihoz intézett kedves szót flörtölésnek venne egy pszichopata kontroll-freak, azt ki nem bírnám.
2019. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Inkább kutyát vegyél.
2019. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

"- Nem használhatnátok arra ezt a lehetőséget, hogy a költőpénzetekből más emberek számára sikkasszatok vagy azért, hogy tudatosan lelépjetek később."


Ezen pont miatt nemet mondanék összegtől/jóléttől függetlenül!

Okos nő ugyanis előre csomagol ejtőernyőt, és nem akkor sipítozik, amikor már zuhan a gép!

2019. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
És ha mondjuk arra használná a pénzt, hogy saját vállalkozást csináljon belőle, az bejön, dől a lé, az kié lenne? Vagy mi van ha te unsz rá és adod ki az útját?
2019. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

"- Nem csalhatnátok meg.


- Nem flörtölgethetnétek idegen férfiakkal.


- Nem használhatnátok arra ezt a lehetőséget, hogy a költőpénzetekből más emberek számára sikkasszatok vagy azért, hogy tudatosan lelépjetek később."



Jelenleg is így élek. Csak annyi kellett hozzá, hogy szeretem a párom. Ha van pénz, amivel szabadon gazdálkodom, az a sajátom. És azt sem arra használom, hogy lelépjek, főleg, hogy nálam lakunk. Nem flörtölök, összeszorul a gyomrom, ha elképzelem az arcát, amit akkor vágna, ha elárulnám. Nem bírok másra úgy nézni, nekem ez szent. Ebből adódóan nem is tudnám megcsalni, nem tudnék tükörbe nézni. Nekem ő jelent mindent, amit szeretet alatt értek meg édesanyám. A világ végére is elmennék értük.

2019. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hármasnak igaza van,inkább kutyát vegyél.
2019. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem még az iskolázatlan emberek között sincsen olyan, aki ebbe hajlandó lenne belemenni. És igen, szerintem is inkább kutya lenne neked való, kérdező, az embereket meg inkább hagyd békén.
2019. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"- Nem csalhatnátok meg.

- Nem flörtölgethetnétek idegen férfiakkal.

- Nem használhatnátok arra ezt a lehetőséget, hogy a költőpénzetekből más emberek számára sikkasszatok vagy azért, hogy tudatosan lelépjetek később."

Ezek nekem természetes dolgok. Nem a luxuskörülményektől függenek, hanem hogy olyan párom van, akit szeretek és megbecsülök, mint embert. Vicces, hogy te ezt a luxuskörülményektől teszed függővé. Kicsit olyan érzésem van, mintha ez az általad kitalált férfi más értéket nem is tudna felmutatni.

Bár a "költőpénz" dolgot nem értem, van nekem saját pénzem.. De nyilván azt se fogom sikkasztani.

"de amint kimondjátok, hogy ennyi volt, vége, nem számíthatnátok a jövőben semmilyen támogatására, maximum egy albérlet-kaucióra való pénzt kapnátok lelépésként."

Van saját ingatlanom és keresetem, így nyilván nem lenne ez gond.

2019. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez a három kikötés van csak? Hogy legyek normális és ne sikkasszak? Mert ez így nekem oké lenne, most is így élek. Ami azt illeti pedig, karperec nélkül is lehet követni a hollétedet, a férjemmel feltelepítettünk a telefonjainkra egy GPS-es nyomkövető alkalmazást, szóval technikailag mindig tudom, hol van, ahogy ő is tudja, én merre járok (amúgy nem féltékenységből, hanem gyakorlati okokból kezdtük el használni, nagyon sokszor beszélünk meg találkozót X helyre, és sokkal könnyebb kiszámolni, hogy mikorra kell odaérnünk, ha látjuk a másik merre jár. Plusz én a vacsorakészítéshez is ezt használom, mindig pont akkorra készül el a vacsi, mire hazaér :D Szerintem jó dolog). Ezt én még egyáltalán nem érzem a privát szféra megsértésének, bár tény, hogy számomra a privát szféra kicsit elveszíti a jelentését, ha a páromról van szó, szóval lehet én vagyok a beteg a kérdésben.
2019. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!