Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk is rengeteg privátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is rengeteg privátot kapnak itt, vagy csak a lányok?

Figyelt kérdés
Kicsit vicces, egyben elkeserítő, hogyha kiírok egy kérdést, melyben szerepel, hogy lány vagyok, és esetleg a korom is, akkor azt nem úszom me min. 3 üzenet nélkül. És kivancsi vagyok, hogy a fiuk is szoktak-e igy jarni?

2018. dec. 27. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Előfordult :)

32/f

2018. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok a magányos Kanos férfi aki üríteni akar.. ez a szomorú hogy csak azért írnak semmi masert. Szerintem itt nő nem igazán írogat magától férfira rá
2018. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nem mindig derül ki, hogy mi a nemem, de sajna engem is betalál 1-2 privát férfitól, vagy kanleánytól. Pedig én csak a nőket preferálom, tőlük meg nagyon ritkán érkezik privát:(.
2018. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Privátot a semmiből?! Még választ se a normális üzeneteimre...

F

2018. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként kapok sokat, de a tíz százalékára sem válaszolok. Olyan is előfordul, hogy én írok férfinek, ha érdekel a válasza bővebben, amit érdekesnek találok.
2018. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán. Néha akad egy-két nagyértelmű, aki privátban reagál valamit, vagy csak kifejti az okos véleményét, akár ugyanazt, amit utána válaszban leírt a kérdéshez. Tehát nem normális beszélgetési kezdeményezés, csak löki a dumáját, miközben nem voltam rá kíváncsi :D
2018. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 peca1000 ***** válasza:
30%

Szoktam kapni férfiként nőktől férfiaktól vegyesen.


Volt pár ismerkedős, sok velem egyet értős, tanácsot kérős is.


Ráadásul úgy, hogy nem szoktam ebbe a kategóriába írni kérdést :)


Na jó, sokhoz írok hozzászólàst :)

2018. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán, bár az már nem egyszer fordult elő, hogy lánynak hittek és azért írtak nekem privátot.
2018. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Férfi vagyok, de van, hogy nőként fogalmazok meg egy-egy kérdést, ha a sztorit nem befolyásolja, mivel úgy általában több választ kapok :D
2018. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán 1 üzenetet ha kaptam 2 üzenetet ha kaptam 1 év alatt, az egyik egy nőgyűlölő felhasználó volt a másik pedig szerintem csak félre írt:)


Mivel én nem írok másra így más se ír rám, de tekintve hogy jó beszélgetésre kicsi az esély(akár egyik akár másik nemmel) nem is bánom.

2018. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!