Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy vidéki kis faluban élek, ahol a nekem tetsző lanyok/nők többsége már foglalt vagy elköltözött nagyvárosba. Néha eljárok bulizni, de ott se szokott összejönni semmi. Az internetes társkeresők nem jöttek be, a közösségi oldalakon pedig nem tartom jó ötletnek, ha ismeretlen nőkre random ráírok. Nem vagyok túl fotogén alkat, illetve külsőre is max átlagosan nézek ki, valószínűleg ezért kapok elutasításokat. Mit tudnék tenni? 24f
2019. dec. 10. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk átmész a legközelebbi nagyobb városba bulizni. Aki meg nem tud ismerkedni a neten, ahol szó szerint mindenki elérhető, az simán csak nyuszi.

Nyilván nem ugy kell ráirni egy ismeretlen nöre, hogy " Hali, teccel, ismerkedünk?"

Ennél "kicsit" szofisztikáltabban kell fogalmazni.

2019. dec. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam bulizni jarni neha. Interneten meg mindegy mit írok, megnézik a képeimet és már offolnak is vagy ha be is indul a beszelgetes, akkor is annyiból áll, hogy én kérdezek ok meg valaszolnak, aztán amikor kifogyok a kérdésekből véget er a beszelgetes.
2019. dec. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!