Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők csak mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak mondják, hogy jóképű vagyok, akkor az nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy felőlem aztán mondhatják, mert úgysem aszerint cselekednek...


Ha tényleg jóképű lennék, akkor állandóan érdeklődnének irántam a nők, de jelenleg csak azért mondják, hogy jóképü vagyok, mert visszamenőleg meg akarják racionalizálni, hogy miért vonzódnak hozzám.


Egyébként azért vonzódnak hozzám, mert nem vagyok hétköznapi személyiség, ennek többnyire árnyoldalaival. És nyilván a szóbanforgó nők sem a legszebbek ebből kifolyólag.


Persze voltam már vonzó nőkkel is, de általában 35-40 közöttiekkel, akiknek nyilvánvalóan nem kellettem volna, amikor ők voltak azok a 20on éves fiatal lányok, akiknek most nem kellek.


Tehát lehetek én állítólagosan jóképü, de például tinderen mégsem jelöl vissza a kutya sem. Aki viszont egyértelmüen jóképü, azt olyan lányok jelölik vissza nagy számban tinderen, akik engem pl SOSEM.


Azt mondják a nők (akik érzelmileg invesztálnak belém), hogy rosszul látom magam, és rosszul értékelem. Nos, rengeteg esetet láttam, amikor a valóban jóképü fiu totálisan romokban volt és az élete nem haladt semerre, depressziós volt és keserü, de a kinézete miatt mégis kellett szexre a lányoknak.


Nos, ha nekem a belsőmet kell kimunkálni, hogy kelljek a nőknek, akkor szerintem nem nézek ki jól. Mivel számtalanszor bizonyitott dolog, hogy a jó kinézet önmagában elég arra hogy nöket hozzon az ember életébe (ágyába).


2019. dec. 10. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nos, én nem látom, milyen az arcod, de az egész gondolatmeneted, fogalmazásod, a hamis dilemmáid azt mutatják számomra, hogy mi pl. nagyon nem tudnánk mit kezdeni egymással, leginkább mert hiányában vagy az önismeretnek, de eléggé. Annyira árnyalatmentessé, igen-nem kérdéssé teszed az egészet, plusz a negatív gondolkodásod determinálja a negatív tapasztalataidat is, hogy én rettenetesen hiányolnám a színeket a kapcsolatból. Szerintem a hosszú és túlegyszerűsített eszmefuttatásaidat inkább egy pszichológushoz kellene elvinned a gyakori helyett. Hidd el, minőségileg emelné az életedet egy kiadós önismereti kurzus.
2019. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szó szerint semmit sem jelent.
2019. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

kiados önismereti kurzus?


mint pl egy 1 honapos benn fekvos csoportterapia egy pszichiatriai korhazban? tul vagyok rajta...

2019. dec. 23. 20:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én szerintem jobb pasi voltam mint te, 6 párkapcsolat, és kb 34 egy éjszakás kaland. De elmúlt, 35 vagyok és alig néz rám nő. Ha gondolod, a hitelesség érdekében írj rám.
2019. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem szukseges....hozzam kepest nem nehez jobb pasinak lenni
2019. dec. 23. 21:26
 16/17 A kérdező kommentje:
nekem csak 4 baratnom volt meg 30 egyeb minosegu kapcsolat
2019. dec. 23. 21:29
 17/17 anonim ***** válasza:
#13 - nem. Egy kiadós önismereti kurzus több évet jelent, heti találkozással a pszichoterapeutával. (NEM PSZICHIÁTER!) És persze nyitottnak lenni a rosszal való szembesülésre, máshogy nem megy.
2019. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!