Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi létemre kicsit keskeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre kicsit keskeny a vállam. A nőknél mennyire szempont a széles váll?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy nem ezen fog múlni a dolog, csupán érdekelnének a vélemények.

23/f



2019. dec. 12. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Kezd el edzeni! Vagy marad a örök hoki magadnak.
2019. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fél éve edzek. Szélesebb lett a vállam azóta, de még így se eléggé.
2019. dec. 12. 13:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha oltogatni akarsz, nekem tökmindegy csak legalább helyes ragozással csináld.
2019. dec. 12. 13:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak is keskeny a válla, engem nem zavar

egyáltalán nem volt szempont

2019. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a széles váll. Nem az a brutál széles, de nem is a keskeny. De edzéssel valamennyire tudod növelni, ha téged zavar. (na meg nem mindegy, hogy csak szerinted keskeny, vagy tényleg az. Ismerek olyan pasit, aki saját bevallása alapján keskeny vállű és hátú, szerintem meg teljesen normális alkata van)
2019. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös!
2019. dec. 12. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg legalább olyan széles, mint a csípőd, addig nincsen probléma.
2019. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Inkább az a fontos mennyi pénzed van!


L

2019. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Húha,hát itt kemény vélemények vannak.

Tapasztalatom szerint a lányok többsége jobban szereti a mellkasban,vállban erősebb alkatokat,de ha edzel akkor úgysem lesz ezzel gondod.

2019. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az összkép a lényeg, a külső és belső tulajdonságok összessége.

Ha sportolsz, hogy szélesebb legyen, az mindenképp dicséretes! Elégedtlen vagy valamivel, de teszel érte, hogy jobb legyen. Ez szerintem egy igen vonzó tulajdonság.

Amúgy nálam nincs jelentősége, ha szerelmes vagyok valakibe, úgy szeretem, ahogy van.

Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, 1000-szer fontosabb dolgok is vannak ennél az életben.


26/N

2019. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!