Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a pasik azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a pasik azon hogy nekem társkeresési szempont az hogy legyen haja a delikvensnek?

Figyelt kérdés

35-40 éves pasik nagy rész kopaszok

mert kihullt vagy levágják

de én szeretem ha van haja beleborzolni beletúrni jó érzés nekem

nem nem kell hosszú haj de legyen neki 3-4cm legalább

ez olyan rettenetesen nagy baj? túl nagy elvárás lenne?


2019. ápr. 6. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
akinek kihullott, annak ez konkrétan egy teljesíthetetlenül lehetetlen elvárás :D
2019. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülyék ahhoz hogy megnövesszék, nem akarnak tetszeni, aki kopaszodik az még a maradékot is lenulláztatja, gratula nekik, most dobtam ki emiatt egy pasit, sorry mondom neki, akkor én is lenullázom, nem érti a poént, dús haja van egyébként. Nem értem a pasikat, mindegy maradjanak ilyenek, felőlem...
2019. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem nagy elvárás, csak ugye, ez olyan dolog, amiről az ember nem tehet. Nekem még van hajam, de elé hülyén, valahogy aszimmetrikusan ritkul sajnos.

Ez olyan, mint az, hogy mi szeretjük a nagy fenekű, formás idomú nőket. Ezek genetikai adottságok.

2019. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Mit foglalkozol vele, hogy ki min akad ki?

Keresd továbbra is a neked megfelelő embert.

2019. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Miért akadnak ki a nők, hogy nekem társkeresési szempont a nagy mell/vékony alkat/kis fenék/magas testalkat/szőke haj.


Pedig olyan jó megfogni/nézni etc.


Értem, hogy a barna, a kis mellű, a molett, az alacsony ugyanolyan vonzó meg minden, mégis folyton azt olvasni, hogy teljesen fel vannak háborodva az ilyen nők, hogy a férfiaknak csak az olyan kell.



Ez olyan rettenetes nagy probléma? Nem lehet megérteni?

2019. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
2-es, nem tudtad rávenni arra, hogy ne vágja le? Emiatt szakítottál vele tényleg?
2019. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Makd ha neked is derekig ero dus hajad lesz 35 evesen, amibe bele lehet turni akkor egal. :)
2019. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem szakítottunk, nem is jöttünk össze, mondtam neki szép a haja hogy olyan dús, erre lenullázza köv. beszélgetésre. Persze én bejöttem neki, nagyon is, de ő nem törte magát hogy tetsszen.
2019. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Én azt nem értem, ha neked fontos, miért állsz ilyen téren kopasz, kopaszodó férfiakkal?????


Nekem férfiként, alap a női hosszú, dús haj. Ezért, aki nem ilyen, alapból nem közelítek úgy hozzá, mintha kapcsolatot szeretnék vele.

Akkor nincs kiakadás.

2019. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem neked is fajna, ha mondjuk a 16 eves korod ota logo melled miatt elutasitananak, amirol abszolut nem tehetsz. A teljesithetetlen elvarasokkal szembesulni mindig faj.

Te amugy autista vagy, hogy ezt segitseg nelkul nem latod at?

2019. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!