Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy férfinek nem teljesen fehérek a fogai?

Figyelt kérdés
Hanem például halványan sárgás. Mellette nem dohányzik, nem kávézik, teljesen egészséges szájhigiéniája van.

2019. dec. 12. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Zavar ha ápolatlan suttyó!
2019. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem hófehér mind, és szépek, nem lyukasak, rothadók. Nem érzem ennek előnyét.
2019. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, nagyon keveseknek hófehérek a fogai.
2019. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják, de ha valaki fogkőre hajlamos, akkor attól is el tudnak színeződni a fogak. Mint ahogyan a vízkő lerakódik idővel, úgy a nyálban lévő ásványi anyagok is rárakódnak a fogakra. Pár évente el kell menni egy ultrahangos fogkő eltávolításra. Fájdalommentes, csak hangos. Fehérebbek lesznek a fogaid tőle és az ínybetegségeket is elkerülheted.
2019. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem igazán találkoztam olyan hétköznapi emberrel, akinek teljesen hófehérek lettek volna. A hollywoodi mosoly pedig túl mű az én ízlésemnek.
2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

"nagyon keveseknek hófehérek a fogai."


A MÉRTÉK a lényeg, vagyis hogy egy képzeletbeli skálán a fehérhez van közelebb, vagy inkább a sárgához. Ha utóbbi, akkor irány a fogorvos.

2019. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem zavar. A csont színe nem fehér, ezt fel kéne fogni. Olyan zománca meg nincs mindenkinek, amitől signal reklám feje lesz, legfeljebb csak az egészséges, sárgás fogait tönkrecseszi idétlen fogkezelésekkel, amikre semmi szükség.
2019. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Naponta kétszer mosom a fogam, voltam fogkőleszedésen, életemben egyszer törött le a fogam, azt be is tömték, egyébként semmi baj a fogaimmal, a fogorvosok is megdicsérik. Csupán sárgásabb árnyalatú.
2019. dec. 12. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy hófehèr legyen.


Nekem is sárgásabb árnyalatú zavart is rendesen elmentem egy fogkőleszedèsre ès fogorvosi fogfegèrítèsre ès rengeteget javult a színe, mèg mindig nem hófehèr de már bátran mosolyoghatok mert nem is sárgás.

De mivel kávèzom egy idő után kezd visszaszíneződni hiába a mindenfèle fehèrítős fogkrèm. Szóval akinek ilyen problèmái vannak szerintem èvi 1x egy ilyen fehèrítès sokat segíthet. 30ezer ft egy ilyen fehèrítès szerintem èvi 1x ki lehet bírni a szebb mosolytól magabiztosabb is leszel.

2019. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem

27

2019. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!