Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi teljesen ingyen elvisszük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi teljesen ingyen elvisszük páromat nyaralni, ők viszont engem nem. Ez jogosan zavar?

Figyelt kérdés

A barátom ha eljön a családommal nyaralni, akkor egyetlen forintot sem kell fizetnie semmibe sem, ha akarna adni sem fogadnánk el, ez nekünk így természetes. Amikor az ő családjával mentünk akkor viszont nekem elég sok mindenbe be kellett szállni. Nem az összeg zavar hanem,hogy ők jobban állnak valamivel mint mi és ezt kapom vissza. (dolgozom én is ő is, nem csak a szülők pénzén nyaralgatunk)

Ezt valahogy szépen el lehet mondani neki? Vagy jobb ha nem?



2019. jún. 21. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Engem amikor a barátnőm családja vitt el nyaralni, szintén nem fogadtak el pénzt, viszont ilyenkor az étterembe, álltam én is egy kört. Kellenetlen téma mindenképpen, finoman vezesd fel, ha nem állnának anyagilag jól megérteném hogy kérnek pénzt, de így viszont nem.
2019. jún. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális párkapcsolatban ezt meg lehet beszélni.
2019. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Óvoda, kiscsoport.
2019. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Szakíts! Ezért állnak jobban mert kihasználják az embereket, téged is!
2019. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarod megszabni,hogy az ő családja hogyan gondolkodjon.Nálatok ez természetes,náluk nem.Akkor van esetleg értelme a sértettségnek hangot adni,ha a barátod ilyenkor sem hív meg semmire,nem is előzékeny veled szemben.De semmiképp nem amiatt,mert a családja nem nyaraltat ingyen Téged,a tiéd a barátodat viszont igen.
2019. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én családom sem nyaraltatna ingyen senkit :D ,de most őszintén nekem az a furcsa,hogy valakik meg igen ingyen nyaraltatnak,nem semmi :D ha házastársa lenne akkor még meg is értem,tehát már része a családnak,de csak egy barát státuszban lévő személyt kizártnak tartom.Majd ha szakítottok akkor a következő meg az azt követő faszit is ingyen viszi a családod?

Amúgy az ilyenen mindig jókat mulatok,hogy pl összejön a kislány valakivel aztán rögtön odaköltözteti a családhoz,a szülők etetik,itatják,náluk él,viszik kirándulni full ingyen :D nekem nagyon furcsa az egész xd

ÉN megértem a barátod családját,hogy nem fog ingyen etetni,itatni stb,nekem nagyon furcsa ez a szituáció.

2019. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem. Nem várhatod el a szüleitol, hogy azért fizessenek, mert a te szüleid megteszik.
2019. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha meghívnak valakit, nem kellene adnia, gesztusból visszahívni illik, de ez a másik nyaralásánál megis történik. Ha mondjuk meghívom a barátom egy kolára a boltba, akkor sem mondom neki a pultnál, hogy ezt te fizeted.
2019. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor adj, ha nem vársz érte cserébe semmit. Máskülönben nem adni fogsz, hanem üzletet kötni.
2019. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma forrása hogy másképp vagytok szocializálva. Náluk meg az a természetes hogy be kell szállni.

Megjegyzem engem is hívott pl a legjobb barátnőm csaladja nyaralni magukkal (akik jól ismernek, évek óta, szinte családtag vagyok), más kérdés hogy nem mentem de alap volt mindkét fél részéről hogy vannak dolgok amikbe igenis beszállok anyagilag.

Fordítva mi is hívtuk valahova neki is természetes volt hogy ő kifizeti legalább a rá eső szállás részt. De most ha párkapcsolatról van szó akkor is ugyanez a véleményem.

Plusz nekem nem lenne pofám ingyen nyaralni, más emberek pénzén. Nekem kellemetlen lenne.

Beszéljétek meg. Szerintem őt is meg lehetne kérni hogy fizessen bele valamennyit ha ti viszitek.

2019. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!