Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban külföldön (Nyugaton)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban külföldön (Nyugaton) sokkal könnyebb csajozni, mert sokkal több nő jut egy férfira mint itt?

Figyelt kérdés

Az idős korosztályt leszámítva nagyon kevés itt a nő ahhoz képest mennyi férfi van. Ez arra vezethető vissza, hogy már a rendszerváltás óta lapátolják kifele a fiatal nőket Kelet-Európából Nyugat-Európába. A halálozási ráta viszont sokkal magasabb errefelé, sok az idült alkoholista akik hamarabb halnak, ezért van idős nőből sokkal több mint idős férfiből. Valamint a fiatal nők tömeges kivitele miatt meg ezért van jóval kevesebb nő mint férfi a fiatalabb generációkban.

Ha valaki férfiként kimegy külföldre, tényleg sokkal könnyebb dolga lesz társat találni ezek miatt?


2019. dec. 12. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Külföldön nem ennyire rosszindulatúak az emberek, mint itthon, úgyhogy igen.
2019. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, nem próbáltam, viszont vannak érdekes tapasztalataim. Például sokkal több lánynak tetszettem külföldön, mint itthon. Látványosan ki is mutatták. Szemben leültek velem a buszon, és végig engem bámultak, vagy a munkahelyemen folyton szemeztek velem. Szinte minden napos volt, hogy valaki szemezett velem, amíg kint éltem. Voltak közöttük kifejezetten szépek is.

Itthon még egyszer se szemeztem soha senkivel, és nem vettem észre, hogy bárkinek is tetszenék.

2019. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jah keresgélj 50 felettiek között, ott sokkal több a nő, a férfiak meg hullanak mint a legyek.
2019. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Bődületes baromságokat tudtok itt osszehanyni.
2019. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal nők tömeges kivitele abban a formában létezik, hogy Amszterdamban a kikötői alja prostik fele nyíregyházi cigánylány. A 90-es években Olaszországba vittek ki lányokat "pincérnek", aztán elvettek az irataik, rákapatták a drogra, és mehetett is vetkőzni. Most önkéntes alapon is elég sokan mennek ki, főleg Svájcba.

Magyarul téged most az zavar, hogy a ku.rvák külföldön is dolgoznak? Hiányolod őket a kocsisorról?

Igen, ha kimész külföldre, akkor könnyű velük szexelni, csak elég kp kell. De ezt itthon is megkapod, olcsóbban.

2019. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rockarc ***** válasza:
84%

Hogy kell elkepzelni ezt a "lapátolják kifele a fiatal nőket Kelet-Európából Nyugat-Európába" agymenest? Tizesevel ba'la'zzak oket, es dobaljak fel a vonatra? A lapat szerepet meg mindig nem ertem.


Amugy idiota vagy. Hat persze, hogy sokkal tobb kulfoldi no jut egy magyar ferfira, leven az unioban 513 millio ember el, aminek a fele no, magyarorszagon meg 5 millional is kevesebb a ferfiak szama. Tehat egy magyar ferfira tobb, mint 50 kulfoldi no jut. A matek nem hazudik, szerintem most indulj, duskalni fogsz a csajokban. Majd mesld el, hogy milyen volt a kanaan!


43F

2019. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Hogy kell elkepzelni ezt a "lapátolják kifele a fiatal nőket Kelet-Európából Nyugat-Európába" agymenest?"

Nyilván nem úgy ahogy írod..

Úgy kell elképzelni, hogy egész egyszerűen az életszínvonalukkal, jobb élet lehetőségével, jobb anyagi körülményeikkel kicsalják őket és a nők meg mennek tömegesen.

Ezért alakul ki az, hogy itthon úgy érezzük (asszem a legtöbb férfi nevében írhatom) hogy már kevés nő maradt bizonyos korosztályokban.

Egy fecske nem hoz nyarat, viszont ha tömeges a jelenség, az már érezhető.

2019. dec. 12. 17:40
 8/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Kicsalogatjak, mi? Milyen statisztikaid vannak a nemek aranyara?


Es miert okoz ez neked problemat? Nem maradt eleg neked? Vagy 1 no nem eleg, egybol kene tobb szaz, ezer, tizezer? Vagy hol van itt olyan problema, ami miatt panaszkodni kell? Magyarorszagon legalabb 2 millio no keresi a parjat mindenfele korosztalyban. Vedd mar eszre, hogy baromsagokat beszelsz, olyan dolgokra hivatkozol, amit sehol nem tudsz meghivatkozni.


Raadasul en inkabb azzal a novel lennek egyutt, aki 100 ferfi kozul is engem valaszt. Hidd el, nem a statisztika neheziti a dolgod, hanem az agyadban levo fogaskerekek szorulnak, de nagyon.


43F

2019. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy kell elképzelni, hogy egész egyszerűen az életszínvonalukkal, jobb élet lehetőségével, jobb anyagi körülményeikkel kicsalják őket és a nők meg mennek tömegesen."


Persze, csak a nők, olyanról még nem is hallottunk, hogy férfiak is mennek külföldre.

A statisztikák nem úgy működnek, hogy csak azt veszed belőle figyelembe, ami a te elborult ideológiádat alátámasztja.

2019. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak attól függ, merre nézelődsz! A vízvezeték szerelők és az informatikusok között valóban alig van nő a férfiakhoz képest, de menj be egy ruházati boltba, varrodába, virágboltba, ügyfélszolgálatra... ott hány férfire hány nő jut?
2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!