Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy fiú párkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem egy lánnyal aki nagyon vonzott már az első pillanattól kezdve. Jól elvontunk, találkoztunk többször. De mindig voltak fura dolgai ami elbizonytalanított hogy vele lehetne valaha normális kapcsolatom.

Már egy ideje vissza sem ír, és nem is zavarja őt hogy már 1 hónapja nem találkoztunk.

Voltak dolgok amiből az éreztem hogy ő inkább lazább kapcsolatot szeretne, de én meg inkább párkapcsolatot. Lehet hogy ez volt a baja?


2019. dec. 13. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Attól, mert kifogtál egy csajt, akinek nem jössz be, még nem kéne általánosítani.

2019. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, rettentően éretlenek egyesek, mint te is, kérdező.


Egyáltalán nem baj, ha kapcsolatot akarsz, de jó lenne megérteni, hogy ez csak akkor működik, ha a másik is akarja. Egyoldalúan ez nem fog működni.


Pl. ha valaki ír nekem üzit társkeresés címszóval, de nekem a srác nem jön be, akkor minek írjak neki vissza, ha nem akarok tőle semmit?


Szerintem a csaj eleve nem mutatott komolyabb érdeklődést irántad, csak te képzeltél bele dolgokat és az érzéseid miatt teljesen vak voltál.

2019. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Miért lenne baj? Sok férfi ugyanezt játssza a nőkkel, ha párkapcsolat kerül szóba. A felelősség nem kell, ellenni, unaloműzni meg learatni a kapcsolat gyümölcseit (szex, jó társaság, ajándékok pl), csak kapcsolat és a vele járó feladatok/kötöttségek nélkül. Ebből áll ma 20-30 évesnek lenni. Az élni akarok nem utazást, családot, tanulást és a világ megismerését rejti, hanem rongyosra használni a nemiszerved. Akár nő vagy, de ha férfi, akkor főleg. Tisztelet a kivételnek.


Vannak azért emberek, akiknek ez az életvitel a vonzó és elég érettek ahhoz, hogy messzebbre lássanak és észrevegyék, hogy ez lesz az igazi élet, az igazi érték, nem a csapongás. Rájuk figyelj, ne a szemétre, amit hozzád fúj a szél az utcán és annyi van belőle, hogy söpörni lehet. :)

2019. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De tudtára adtad hogy te kapcsolatot szeretnél? Lehet hogy ő is azt akar, csak fél hogy nem veszed komolyan.

Mond meg neki hogy találkozzatok, és beszéljétek meg.

2019. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekről érdemes beszélni, de ha fura dolgai voltak, meg úgy érezted lazább kapcsolatot szeretne, akkor ő nem képzel veled hosszú távon. Amúgy meg, ha 1 hónapja nem találkoztatok, vissza sem ír, akkor egyértelműen felejtős, kár rágódni ezen! Ő egy ember, nem kell általánosítani.
2019. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a fiúk még gyerekek és nem lehet komolyan venni őket párkapcsolati szempontból. Egy nőnek férfi kell, egy lánynak meg szabadság.
2019. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!