Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy ilyen főnyeremény férfi mint a kollégám már nagyon szeretne párkapcsolatot 37 évesen és nem talál egyszerűen kedves aranyos lány?

Figyelt kérdés
Kollégám egy nagyon aranyos csendes visszafogott intelligens férfi, igaz nem néz ki jól de úgy gondolom hogy 30 éves kor fölött már a nőknek nem ez a fontos. Én azt gondoltam hogy ilyen férfi előtt hosszú sorok állnak de valamiért mégis egyedül van
2019. márc. 9. 08:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, feltűnt-e, de mi nők nem igazán szoktunk sorakozni senki előtt. Ha egy férfinek tetszem és beszélgetni kezdünk lehet valami. Mégis honnan tudnám róla, hogy egy főnyeremény, ha nem ismerem? Ha meg ismerem és független vagyok, akkor onnan tudom, hogy én érdeklem-e őt, hogy kezdeményez nálam. Ha nem teszi, nem érdeklem, tehát nem teszek semmit.
2019. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Ha majd 40 évesen nem volt még senki akkor valami nem okés
2019. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
30 éves kor körül már nem feltétlenül a "nagyon aranyos" férfi kell nekünk...
2019. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3. Miért pedig tényleg olyan kis cuki csendes nagy szemei vannak meg cuki nézese mint a Shrekben a macska
2019. márc. 9. 09:09
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

"igaz nem néz ki jól"

egy ilyen férfi előtt nem fognak sorban állni, bármennyi idős is legyen

2019. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5. De ha rendes és kedves?
2019. márc. 9. 09:12
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire főnyeremény, miért nem talált csajt??
2019. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. Pont ez a kérdésem
2019. márc. 9. 09:14
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem viszed el Te?
2019. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ronda, akkor minden, csak nem főnyeremény.

Amúgy meg ez egy anonim oldal, nyugodtan elmondhatod, hogy a "kolléga" igazából te vagy :D

2019. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!