Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyáltalán létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán létezik még olyan férfi /itt 30-40 között/ aki normális párkapcsolatot szeretne? És nem dugópartnert meg heti 1-2 napra csajszit vágyak kielégítésére?!

Figyelt kérdés
???
2017. szept. 19. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
itt nem biztos, egyébként tuti vannak vhol
2017. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Lemaradt az hogy 30-40 közötti korúak. Nem az itteniekre gondoltam,hanem általánosságban.
2017. szept. 19. 19:53
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Biztos letezik, csak meg senki se latott egyet se.
2017. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

Létezik, de 30 fölött mind házas - írom ezt férfiként. És ha kicsit több eszed lett volna huszonévesen, neked is jutott volna, ebben biztos vagyok.

Csak mert gondolom már te is 30 fölött vagy és unod a sehova nem vezető kapcsolatokat...

2017. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4-es

Akkor minek vagy itt házasként?

Foglalkozz a házastársaddal! ;)

Honnét veszed hogy huszonévesen pl. nem voltam házas? Vagy miből gondolod, hogy én egy idióta vagyok?!

Menj szépen és akkor ápold a házastársad.

2017. szept. 19. 19:59
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


épp ma írtam ki a kérdést...én is..

2017. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Onnan veszem hogy ez rendszerint így szokott lenni, nem egyedi eset. Le merném fogadni hogy nem voltál még házas, és azt is hogy már minimum 4 kapcsolaton vagy túl, amiknek a végén mindig kiderült hogy csak addig vagy jó amíg dughatnékja van a partnerednek.

Egyébként nem vagyok 30 feletti és még házas sem, de attól még látom mi folyik mindenhol.

2017. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Léteznek ilyen pasik, csak kérdés milyenek:D 98% annyira ratyi hogy akkor se kellenének ha az utolsó pasik lennének a földön. Ez a házasságban élőkre is igaz. És ezt huszonéves nőként írom. Bőven válogathatok (a fiatalabbak közül is) de hát mi a választék? Egyik rosszabb mint a másik. Nem csak külsőre de belsőre is. Persze ott az a 2%, na őket próbálom becélozni. Ehhez sok kitartás kell és rengeteg energia, mert tűt kell keresni a szénakazalban. Neked is csak azt tudom tanácsolni hogy legyél figyelmes, türelmes, nyitott, aktív életet élj és akkor ha szerencséd van kifogsz egy ilyet. Ha nem találsz jobb ha egyedül maradsz!!!
2017. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de még 30 sem vagyok, bár már közel van. :D Tudtommal nincs komolyabb stiklim, de mint tudod, senki sem tökéletes.
2017. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen létezik, több mint gondolnád. Hogy hol lelhetőek fel? Csak nézz körül a saját, illetve az ismerősök barátzónájában, biztosan találni fogsz párat. Persze ha a tökéletes férfit keresed, akkor bajban vagy, mondhatnám, hogy már elkéstél (gondolom 30-40 közötti vagy te is).
2017. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!