Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy ilyen lánnyal találkoznátok, randiznátok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, megpróbálom röviden felvázolni a problémát. A szerelmi életem, társkeresés mindig rosszul alakult idáig. 16 éves koromban beleszerettem egy fiúba. Sosem lett belőle kapcsolat, de vonzalom mindig volt köztünk, vele volt az első csókom, aztán később, 18 éves koromban vele feküdtem le először, hülye fejjel azt reméltem, több is lehet belőle, de persze nem lett. Ez eléggé megviselt, aztán mikor túltettem magam rajta, úgy döntöttem, elkezdek ismerkedni. Ez vagy netes ismerkedésekben vagy abban merült ki, hogy eljártam nagyobb társaságokkal ide-oda. Katasztrofális volt az összes, például neten megismertem egy srácot, akivel 1-2 hetet dumáltam, aztán kb. 1 hónapig együtt voltunk. A lényeg, hogy kiderült, hogy mentálisan nagyon nem oké vele valami, össze-vissza manipulált, évekkel később is írogatott, gyakorlatilag zaklatott, még éjjel, részegen is, követelőzött, elhordott mindennek: gonosz vagyok, nem foglalkozom vele stb., miközben ő szakított velem anno. Próbáltam másokkal is beszélgetni neten, de mindenki csak kalandot keresett vagy teljesen depressziós volt. Bulikban, kocsmákban, társaságban is próbáltam ismerkedni, de azoknak nagyjából ilyen vége lett: 1. rettenetesen arrogáns és önző volt az illető és emiatt taszító 2. kiderült, hogy több száz kilométerrel odébb lakik (magyar volt amúgy), de a távkapcsolatnak nem láttam értelmét 3. nagyon kínosan nyomult valaki, úgy, hogy előtte lenyomozott Facebookon, erőltette a dolgot stb. 4. kiderült, hogy csak 16 körüli volt a srác, pedig simán huszonévesnek néztem 5. hulla részeg srácok ültek le az asztalunkhoz, de olyan szinten, hogy leestek a székről és az asztalba verték a fejüket 6. kiderült, hogy szétdrogozza magát az illető és nagyon nem vagyunk egy szellemi és világnézeti szinten... Nem sorolom tovább inkább. Utcán is többször odajöttek már hozzám, de azok is olyan para sztorik voltak, például a környékünkön egy srác több alkalommal követett és úgy próbált ismerkedni. A legviccesebb, hogy még apám ismerősei is képesek voltak többször nyomulni, akik azért 50-60 év körül vannak, nem is értem mit képzelnek. :D A lényeg, hogy sajnos úgy alakult, hogy nem volt még komoly kapcsolatom, mert a nagy tinikori szerelmemből nem lett semmi, akivel meg alakulgatott, arról is kiderült, hogy tök őrült, a többiek meg még ezt az ismertségi szintet sem érték el. Bárkivel beszélek erről, egyszerűen nem érti, hogy alakulhatott ilyen bénán, nem vagyok beképzelt, de azért van egy egészséges önértékelésem. A barátaim is folyton megerősítenek ebben, nagyon okosnak, kedvesnek, csinosnak tartanak. Van diplomám, van munkahelyem, sok barátom van, vannak hobbijaim, sportolok, alapvetően egy művelt, értelmes, kedves, empatikus embernek tartom magam és a környezetem is ezt vallja. A kérdés lényege, hogy ha találkoznátok egy ennyi idős lánnyal, aki tetszik nektek, de megtudnátok, hogy így alakult az élete, mit szólnátok? Sajnos mostanában egyre jobban el vagyok keseredve és nem is merek emiatt ismerkedni (plusz a korábbi sztorik se érintenek jól), mert ennyi idős korára kb. mindenkinek volt hosszabb kapcsolata és tapasztalata ezen a téren. :(

2019. dec. 13. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt sok barátod, nem volt egy sem, teljesen mindegy. Én egy évvel vagyok idősebb és 5 ilyen 3-9 hónapig tartó kapcsolatom volt, de őszintén mondom, hogy senkit sem érdekel. Van akinek nem alakul úgy ahogy tervezte, hiába okos, szép és fejben is rendben van. Majd lesz, ha eljön az ideje.
2019. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem mindig tehet arról az ember, hogy nincs szerencséje a mondás ellenére sem, miszerint a szerencseert meg kell dolgozni. Engem inkább csak az foglalkoztat, hogy miért jöttél össze a gyerekkel, akiről panaszkodsz, ha nem voltál szerelmes? Én először szerelembe esek egy nővel, aztán lépünk kapcsolatba. Nem később remélem a kapcsolattól a szerelmet. Amúgy ezt leszámítva sima ügy, ha tényleg tetszenél, érdekes lennél számomra. Csak a végén nehogy kíváncsi legyél más férfival való járásra is, érted...
2019. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, randiznék. Attól tartok viszont, hogy te velem nem. 29/F
2019. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod vannak barátaid....őket nem kérdezted meg ugyanerről?


Ugyanezt még nem mondtad el nekik?


Egyébként pedig...abszolút nem érdekelne, hogy milyen volt azelőtt az illető élete, hogy mi, hogyan sikerült vagy nem sikerült neki.

Az a lényeges, hogy velem milyen. Hogy én vele, mi ketten milyen párt, társat, csapatot alkotunk majd.

A többi lényegtelen.


Nem arról van szó, hogy fűvel fával k**úrogattál, hanem egyszerűen csak így alkúlt az életed.


Ez például férfiaknál fel sem tűnik senkinek. Te is csak azért filózol ezen mert nő vagy és elvileg "csinos vagy" és minden jól alakul az életedben csak a társas kapcsolat nem.


Szerintem az égegyadta világon semmi miatt sem kéne aggódnod.


Neked kéne lépéseket tenned ha máshogy nem megy. Nincsenek szabályok , hogy csak a férfi közeledhet egy nőhöz.

Tetszik valaki? Szimpatikus? Vagy látod, hogy bátortalan de te szívesen megismernéd? Akkor lépj te.

Mert lehet, hogy sok lehetőséget fogsz elszalasztani.

2019. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem törtènt veled semmi, ami miatt szègyenkezne.

Az meg alapjából szimpatikus dolog, hogy kiszűrted a nem neked valót, tehát cèltudatos vagy.

mit sportolsz?

2019. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a múlt, a jelenben kell élni és abból kihozni amit lehet.
2019. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Hat igy hogy mar tudom ezeket azt mondanam, hogy persze, ennyi semmit se jelent. Sot meghivlak egy kavera :) 26f
2019. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rockarc ***** válasza:

Megerositem azokat, aki kroabban irtak. Szerintem ez egyaltalan nem gond. Fiatalon en is ilyen voltam, par honapos kapcsolatok, megismertem, kiismertem, nem passzoltunk, jott a kovetkezo, kerestem az igazit. Majdnem ilyen idos voltam, amikor lehorgonyoztam en is. Semmi baj veled, keresgelj csak.


Tippnek annyit tudok mondani, hogyha vannak olyan baratnoid, akik mar szedtek ossze normalis ferfiakat, akkor beszelj veluk, hogy szivesen megismerned a parjuk barati koret, ha mennek valahova, ugyan hivjanak mar teged is. Ott jobb esellyel talalkozol olyanokkal, akik hasonlo nezeteket vallanak, mint a baratnod parja. Ismeretsegen keresztul mindig konnyebb uj ismerosokre szert tenni es raadasul konnyen leinformalhato, hiszen van kozos ismeros. Legyel tudatos!


43F

2019. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tiril ***** válasza:
Ez mind szép és jó amit leírtál, lehet normális fiúk is közeledtek hozzád de esélyt se adtál nekik mer hát csúnyák voltak,de kitudja mekkora igényeid vannak, ez ebből a monológból nem derül ki. A kérdésedre válaszolva randiznék veled, már csak kíváncsiságból is, hogy ez az okos, kedves, művelt nincs egy rossz tulajdonságom, hibám leírás igaz-e. 25/F
2019. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát èn simán, de te nem biztos hogy velem is. Most ezek a saját tapasztalataid, amik jók ha úgy nèzzük tanulás szempontjából. Nekem mèg nem volt, hosszú kapcsolatom. Viszont Nagyon szeretnék, jelenleg ez az egyetlen cèlom. Mivel az hiányzik csak, azon kívül mindenem megvan már. Családot akarok, nem züllèst 27/F
2019. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!