Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy ilyen lánnyal találkoznátok, randiznátok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, megpróbálom röviden felvázolni a problémát. A szerelmi életem, társkeresés mindig rosszul alakult idáig. 16 éves koromban beleszerettem egy fiúba. Sosem lett belőle kapcsolat, de vonzalom mindig volt köztünk, vele volt az első csókom, aztán később, 18 éves koromban vele feküdtem le először, hülye fejjel azt reméltem, több is lehet belőle, de persze nem lett. Ez eléggé megviselt, aztán mikor túltettem magam rajta, úgy döntöttem, elkezdek ismerkedni. Ez vagy netes ismerkedésekben vagy abban merült ki, hogy eljártam nagyobb társaságokkal ide-oda. Katasztrofális volt az összes, például neten megismertem egy srácot, akivel 1-2 hetet dumáltam, aztán kb. 1 hónapig együtt voltunk. A lényeg, hogy kiderült, hogy mentálisan nagyon nem oké vele valami, össze-vissza manipulált, évekkel később is írogatott, gyakorlatilag zaklatott, még éjjel, részegen is, követelőzött, elhordott mindennek: gonosz vagyok, nem foglalkozom vele stb., miközben ő szakított velem anno. Próbáltam másokkal is beszélgetni neten, de mindenki csak kalandot keresett vagy teljesen depressziós volt. Bulikban, kocsmákban, társaságban is próbáltam ismerkedni, de azoknak nagyjából ilyen vége lett: 1. rettenetesen arrogáns és önző volt az illető és emiatt taszító 2. kiderült, hogy több száz kilométerrel odébb lakik (magyar volt amúgy), de a távkapcsolatnak nem láttam értelmét 3. nagyon kínosan nyomult valaki, úgy, hogy előtte lenyomozott Facebookon, erőltette a dolgot stb. 4. kiderült, hogy csak 16 körüli volt a srác, pedig simán huszonévesnek néztem 5. hulla részeg srácok ültek le az asztalunkhoz, de olyan szinten, hogy leestek a székről és az asztalba verték a fejüket 6. kiderült, hogy szétdrogozza magát az illető és nagyon nem vagyunk egy szellemi és világnézeti szinten... Nem sorolom tovább inkább. Utcán is többször odajöttek már hozzám, de azok is olyan para sztorik voltak, például a környékünkön egy srác több alkalommal követett és úgy próbált ismerkedni. A legviccesebb, hogy még apám ismerősei is képesek voltak többször nyomulni, akik azért 50-60 év körül vannak, nem is értem mit képzelnek. :D A lényeg, hogy sajnos úgy alakult, hogy nem volt még komoly kapcsolatom, mert a nagy tinikori szerelmemből nem lett semmi, akivel meg alakulgatott, arról is kiderült, hogy tök őrült, a többiek meg még ezt az ismertségi szintet sem érték el. Bárkivel beszélek erről, egyszerűen nem érti, hogy alakulhatott ilyen bénán, nem vagyok beképzelt, de azért van egy egészséges önértékelésem. A barátaim is folyton megerősítenek ebben, nagyon okosnak, kedvesnek, csinosnak tartanak. Van diplomám, van munkahelyem, sok barátom van, vannak hobbijaim, sportolok, alapvetően egy művelt, értelmes, kedves, empatikus embernek tartom magam és a környezetem is ezt vallja. A kérdés lényege, hogy ha találkoznátok egy ennyi idős lánnyal, aki tetszik nektek, de megtudnátok, hogy így alakult az élete, mit szólnátok? Sajnos mostanában egyre jobban el vagyok keseredve és nem is merek emiatt ismerkedni (plusz a korábbi sztorik se érintenek jól), mert ennyi idős korára kb. mindenkinek volt hosszabb kapcsolata és tapasztalata ezen a téren. :(

2019. dec. 13. 20:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és pozitív visszajelzéseket. :) Reagálok pár dologra, amik felmerültek:


Akivel összejöttem, az elején normális volt, éreztem is iránta valamit, amiket panaszkodtam róla, azok mind utólag derültek ki. Folyamatosan színlelt, mint később megtudtam, aztán utána lett egyre önzőbb és parancsolgatóbb, az elején kedvesnek próbált tűnni...


Régebben úsztam, aerobikoztam, jógáztam, jelenleg személyi edzőhöz járok, amit nagyon szeretek, jó, hogy odafigyel és tanácsokat ad. :)


"de esélyt se adtál nekik mer hát csúnyák voltak,de kitudja mekkora igényeid vannak" Ezt abszolút nem tartom jogosnak, egyáltalán nem tartom magam felszínesnek vagy olyannak, hogy csak a magas, kigyúrt, gazdag, helyes fiúk tetszenek. Nem egy alkalommal nálam alacsonyabbal is ismerkedtem, ami a legtöbb lányt zavar, de én még ezzel is úgy voltam, hogy hátha rendes az illető, akkor nem érdekel az a pár centi különbség.


"ez az okos, kedves, művelt nincs egy rossz tulajdonságom, hibám leírás igaz-e" Nem állítottam, hogy nincs hibám, nyilván nekem is vannak rossz tulajdonságaim. Ezzel alapvetően azt akartam érzékeltetni, nincs olyan tulajdonságom, ami elől úgy gondolnám, hogy a legtöbb férfi menekül. Például nem vagyok betegesen féltékeny, ellenőrző, nem várom el, hogy eltartson, nem abból áll az egész életem, hogy csak sminkelgetek, vásárolgatok (nyilván ezek is vannak, de nem csak ezek :D), tehát lehet velem beszélgetni, tájékozott vagyok stb.

2019. dec. 14. 20:52
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem sem volt még komoly kapcsolatom, én megértenélek,mivel én is hasonló helyzetben vagyok.

24f

2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!