Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves srácnak, ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srácnak, ahhoz hogy barátnője legyen, szükséges már lakás, vagy autó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"(hiába hazudják a vaginák, hogy nem számít)" vs "jaaaj én olyan rendes srác vagyok, miért nincsen nőm.


Tényleg sajnálom az ilyen mocskos véglények anyját, nőrokonait...majd karácsonykor is így köszöntsed őt.

2019. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25 körül már elvárt a saját ház plusz Audi vagy BMW. 20 évesen még elég. Jó duma , sportos tea és legalább átlag 17 es farok.
2019. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11:

Egy szóval nem írtam, hogy rendes srác vagyok. Nem vagyok az (de mocskos véglény sem). Anyámat meg a nőrokonaimat meg légy szíves hagyd ki ebből. Valóban nem kellett volna azt írnom, elnézést is kértem pár kommenttel ezelőtt.

2019. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8: akkor írj rám, jelölj be a FB-n, gyere el hozzánk és nézz körül, ha nem hiszed el, hogy nálunk ez így működik.


1-es voltam.

2019. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. De tegyük fel, ha ez szükséges lenne, hogy érnéd ezt el ennyi idősen ebben a qrva országban?
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:

Elhiszem, hogy vannak olyanok.

2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!