Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják sokan az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan az hogy a lányok nagy része csak kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Itt is annyian ezt írják, de én az életben máshogy látom.

Írok egy megtörtént esetet. Van egy lány akit ismerek, a testóját is és az anyukáját is. Látszik a szándékaimon hogy én normális kapcsolatot szeretnék, nem csak kihasználni a lányt. Eleinte úgy tűnt hogy ő is kapcsolatot szeretne. De végül rá kell jönnöm hogy csak az érzelmemimmel szórakozik, vagy max csak szexelni akar.

Mindenki azt írja hogy a lányok nagyrésze kapcsolatot akar, meg hogy csak szexre nem kapható sok lány. De én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Ennél a lánynál meg az is fura hogy ismerem a családját, meg több közös programunk is volt és mégsem kapcsolatot szeretne. Nekem ez egy kicsit érthetetlen...


2019. dec. 15. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

És 2 példa alapján te levontad a következtetést a világon élő 3 milliárd nőre.

Gratulálok.

2019. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nők nem mondják ki nyíltan ha csak szexelni akarnak, mert félnek attól hogy ezért a környezetük elítéli őket. Inkább próbálják úgy irányítani a dolgokat, hogy a valós döntés (és azzal együtt a felelősség) ne őket terhelje. Nem bonyolultak, csak a logikát kell ismerni.:)
2019. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak veled nem szeretne kapcsolatot.

A nők is különbözőek, köztük is akad olyan, aki nem szeretne elköteleződni komolyabban. Ez újdonság?

2019. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló elég jól leírta, még annyit tennék hozzá, hogy ahogy nőben, úgy férfiban is akad, aki csak "arra" jó. A különbség, hogy férfiban van sok olyan is, aki még arra se.
2019. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!