Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy aki nem szeretne házasodni, az azért nem szeretne, mert le akar lépni?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésben írta valaki, hogy 11 év és három gyerek után nem (sem) motiválja őt semmi a házasságra. Többen felvetették, hogy nem akar elköteleződni, valaki egyenesen azt, hogy le akar lépni. Más kérdésnél is olvastam már ilyen válaszokat. Többféle oka lehet annak, hogy valaki nem akar házasodni, nem feltétlenül az elköteleződés hiánya miatt. Ebbe nem gondol bele, aki ilyen válaszokat ír?
2014. aug. 15. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem szokása gondolkodni.

Nem mindenki szereti azt.:)

2014. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Na mert aki meg megházasodik, az aztán nagyon el akarhat köteleződni, amikor rengeteg az egy-két éven belüli válás (is). Most én meg mondjam rájuk, hogy aki házasodik, akkor az meg divatból teszi? Nem is engedném elválni az ilyeneket sose, még ha összevesznek, akkor se, hiszen "örök" hűséget fogadtak. :D
2014. aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egy olyan véleményezőre is kíváncsi lennék, aki ilyen módon gondolkodik.

2014. aug. 15. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:
a házasság jobban összetart 2 embert. legalább is egyesek így vélik. a valóságban pedig nagyon más.
2014. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én félig-meddig értek egyet, de mégsem. Nekem azzal semmi bajom, ha valaki nem akar házasodni, mindenkinek szíve-joga. Ez abban az esetben nem gáz, ha mindkét félnek jó így. Én csak azt nem tudom megérteni, hogy ha az egyik fél szeretne házasodni, és a másiknak tök mindegy, akkor mi az, amiért annyira ellene van és nem megy bele? Általában engem ez foglalkoztat.
2014. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy érdekes kérdés, hogy valaki miért ellenzi annyira a házasságot. Sokan jönnek a rossz példákkal, mások életével, pedig ugyanazok házasság nélkül is ugyanolyan rosszul élnének egymás mellett, de ez csak az én véleményem.
2014. aug. 15. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Millió kérdésnél milliószor el lett már magyarázva, hogy a házasság miért több, mint a puszta együttélés, miért nem csak egy papír. Keresd meg. Ott lesznek a válaszod a kérdésedre, mert ugyanaz, csak pepitában. Aki azt nem akarja, az vagy végtelenül buta és azt se tudja mi is a házasság pl. jogilag, vagy pontosan tudja és fél tőle.
2014. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Néztem ezeket a válaszokat, pontosan ezek motiválták a kérdésemet, mert nem válaszoltak meg mélyebben semmit.

Ez hogy "végtelenül buta", ez szerintem nem válasz például.

2014. aug. 15. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Értelmezd a teljes mondatot akkor, ha nem érted.
2014. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam nincs gond a mondat- és szövegértelmezéssel, ezt garantáltan állíthatom, nálad viszont úgy néz ki, vannak problémák ott és talán egyéb területen is. Jó modor a házasságlevélhez nem kell, az biztos.
2014. aug. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!