Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan mondogatják, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondogatják, hogy ha kapcsolatot akar valaki, akkor dolgozni kell érte, meg lépni kell. De mi van, ha nincs ki felé közelíteni?

Figyelt kérdés

Hol kellene ismerkednem? Netet, tindert próbáltam, a férfiak vagy eleve nem írnak, nem válaszolnak, vagy egy idő után felszívódnak. Élőben vagy nem lehet velük kapcsolatot teremteni sem (jelek nem működnek, ők nem jönnek oda, célzások nem használnak, talán arra reagálnának, ha az arcukba ordítanám, hogy tetszenek vagy valamit), vagy csak rövid kapcsolatban gondolkodnak (semmiféle elköteleződést nem vállalnak). Illetve annyira kevés lehetőség van ismerkedni, alig találok új embereket, pláne olyat, aki meg is fogna (annak semmi értelmét nem látom, hogy olyannal töltsem feleslegesen az időt, aki semmilyen szempontból nem tetszik, csak hogy legyen valaki).

Ilyenkor mit kellene tenni? Addig se jutok el, hogy megpróbáljok kapcsolatot kialakítani, nem hogy dolgozzak érte...


2018. ápr. 1. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Nem bántásból írom, de elég életképtelennek tűnsz így a kérdésed alapján.

Megcáfolod magad már a kérdésben is. Egyszer azt írod, hogy esélyed sincs megismerni sem valakit, egyszer pedig azt, hogy sok ember nem fog meg!

Gondolom még nagyon fiatal vagy. Ne keresd a szerelmet, csak légy résen. Nem kell azt várni, hogy villámcsapásként jönni fog valaki, aki mindenben tökéletes lesz. Egy tökéletes kapcsolatot együtt lehet kialakítani. Olyat keress, aki erre hajlandó, aki elég jónak találsz ahhoz, hogy hosszú távon vele légy és aki téged is. Persze ha tizenéves vagy, akkor várhatod még a villámcsapást. :) Ezért kérdeztem akorodat.

2018. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

26 vagyok. Annyira már nem fiatal, a környezetemben már házasodnak meg szülnek...

Ha mondjuk ott van maximum 10 új ember (sosincs annyi, egy hónap, de még kettő alatt se), akinek a fele foglalt, a maradékból meg reálisan nézve nem feltétlenül lesz olyan, akivel tudnék kezdeni valakit. Ha külsőre vagy belsőre taszít, akkor nyilván nem, ha meg maximum barátként, nem párként tudna érdekelni, mert annyira nem kelti fel az érdeklődésemet, akkor meg megint meg ette a fene az egészet... Ülhetek vele órákig egy kávézóban, nem lesz érdekesebb ember számomra (másnak még lehet, nekem nem) és nem fogunk jobban összeilleni. De igazából még az ilyen felesleges randikig is jó, ha félévente egyszer eljutok.

2018. ápr. 1. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagy szingli? Hol laksz?

Azért fura, mert társkeresőztem régen és kifejezetten sűrűn tudtam randira menni, bár sokszor nem akartam.

Akit barátként el tudsz képzelni az már fél siker. Fontos, hogy kegyen összhang, és hasonló érdeklődési kör a pároddal. Persze kell egy vonzalom is.

2018. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapos kihagyásokkal, ami összesen nem volt egy fél év, egész életemben egyedül voltam, de most konkrétan egy éve. Vidéki nagyvárosban élek.
2018. ápr. 1. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
"jelek nem működnek, ők nem jönnek oda, célzások nem használnak" Te odamész? " talán arra reagálnának, ha az arcukba ordítanám, hogy tetszenek" Én ettől betegnek néznélek, viszont ordítás nélkül, mosolyogva tudnám értékelni. "semmiféle elköteleződést nem vállalnak" Ha egy nő evvel indít, az aktiválja a nyúlcipőt. Telisírod a zsebkendőt, hogy nincs havi 10 szál kolbász amiből válogathatnál. Ketten élünk egy lakatlan szigeten. Nem vagyok sem matyóhímzés sem fiatal. Kit választasz?
2018. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl nagyok lehetnek az igényeid, ha nem adod alább, akkor "szép" vénlány lesz belőled. :)

Egyébként kíváncsi lennék, hogy nézzel ki, ha még nem volt hosszabb távú kapcsolatod.

2018. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!