Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja egy férfi biztosra azt, hogy a külseje miatt nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Hogyan bizonyosodhat meg erről?

2019. dec. 15. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

A jó külsővel a lábaid előtt hevernek a nők. A jó külső megszépíti az ember személyiségét is.


Jóképű és domináns: magabiztos, férfias.

Ronda és domináns: bunkó, erőszakos, tahó.


Jóképű és esetlen: cuki, édes.

Ronda és esetlen: béna, lúzer.


Jóképű és romantikus: érzelmes, törődő.

Ronda és romantikus: nyálas, nyomulós.


Jóképű és nyomul: szenvedélyes, macsós.

Ronda és nyomul: zaklató.


Kismillió példát lehetne írni, de érted a lényeget szerintem. A jó külső lehet, hogy önmagában nem elég, azonban ELENGEDHETETLEN feltétel.


Kapsz a nőktől pozitív visszajelzéseket? Tesznek erőfeszítéseket, hogy kölcsönösen megismerjétek egymást? Aktívan hozzájárulnak a beszélgetés fenntartásához? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tegyél fel magadnak. Ha a válasz NEM ezekre a kérdésekre, akkor a külsőddel van baj.

2019. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nők válasza is érdekel!
2019. dec. 15. 20:47
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Ott van a nők 'válasza' az előző férfi válaszok soraiban. Javaslom a 10-es válasz újbóli elolvasását. Itt is és az életben is millió indokot fognak neked mondani, de semmit nem nyersz velük. A testbeszédjükre koncentrálj, az sokkal őszintébb, mint a szavaik.
2019. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Pl. hogy le se xarják és rá sem néznek. :)
2019. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kigyúrt, szuperarcú, esélyed sincs
2019. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Engem utasítottak már el "aranyos vagy, de nekem a magasabb és fekete/sötét hajú férfiak tetszenek". Én szőkésbarna vagyok. Ennyit a nők felszínességéről.
2019. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es leírta korrektül, hogy mi a szituáció. Még annyit fűznék hozzá, hogy ez nem azt jelenti, hogy soha nem lesz nőd. Még azt sem jelenti, hogy jó nőd nem lesz soha. Ez csupan annyit jelent, hogy nem fogsz válogatni a nők között, az lesz majd ami jut, vagy marad. Lehet az életben olyan szerencséd, hogy jókor vagy jóhelyen és összejön valami jobb csaj, de nem ez lesz a jellmző és ha sikerül is megfektetni, egy életen át azon járatod majd az agyad, hú de jó is volt az csaj. Lecsúszott, nincstelen, vidékről egy szatyorral feljött nők között azért ki lehet fogni egy-egy jobbat is. De azok csak egy biztos pontot keresnek és amint lehet váltanak egy jobb hapsira.
2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17

Sajnos ez így van...

2020. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
ha elutasítanak, 90% ban e az oka
2020. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Senkinek nem fogsz kelleni átlagos, vagy átlag alatti külsővel. (ha férfi vagy)
2020. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!