Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfi kell a nőknek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi kell a nőknek, a normális férfiaknak meg nem jut nő. Miért van ez?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 5. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyedül neki van nője? Vagy miért fáj ez neked ennyire, hogy ez a második kérdésed?

Honnan tudod, hogy milyen nője van? Ha egy 120 kilós mangalica, akkor is irigyled tőle?

Erre izgulsz?

Azt hiszed, hogy te vagy a kedves, rendes pasi, mert _ennyire_ azért nem aláznád meg?

2019. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Ez az első mai kérdésem, tegnap pedig még nem jelent meg a hír, nem tudom mit csipogsz.
2019. dec. 5. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért, öcsi, de neked mióta számít nőnek az az ember, aki ilyen putriban egy napot is kibír? Minek akartok ilyen igénytelen, defektes vackokat összeszedni, mit számít, hogy nekik ki kell? Kb annyira kellene, hogy érdekeljen, mint engem, hogy egy csöves pasinak ki az ideálja.


Emelkedjetek már fel a leprából és ne legyen már mérvadó mindenki, akinek más van a lába között!

2019. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: A nőket azért verik, mert rosszul választanak párt. Ez így megy.
2019. dec. 5. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

És neked kell egy olyan nő, aki ezt csípi? Akkor?

Nekem sem kellenek azok a pasik, akik szeretnek lábtörlők lenni. Gusztustalan, aberrált emberek, akikkel úgysem érezném jól magam, mert komoly gondjaik vannak. Ezért nem is érdekel, hogy milyenek ezen kívül, ha egy flegma tyúk kell egi, nem nagy veszteség egy ilyen pocsék értékrend.

2019. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a "nekem nem jut nő, pedig olyan rendes vagyok! Gonosz nők! Stb.." sírás szánalmas. Keress.. Ismerkedj.. Ne sírj...! Mindenkinek lehet párja. Csak tenni kell érte. Ami, a megfelelő embernél, egy mosoly is lehet. Nem több. Úgy adjátok itt élő, mintha alanyi jogon járna egy partner nektek.! Csak írtok egy kérvényt, s 10.-én viszi a postás!
2019. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
"A nőket azért verik, mert rosszul választanak párt. Ez így megy." Hát te minden vagy csak normális és rendes nem...bazzz. Fúj.
2019. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Sok esetben a nők olyan párt keresnek, amilyen apa mintát látnak. Mehetnél az apád korú, rossz arcú pasikhoz is panaszkodni, hogy miért verték a lányaik anyját, vagy a lányaikat.
2019. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!