Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 4 nap alatt 2 nyitott ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 nap alatt 2 nyitott ember közel tud kerülni egymáshoz?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt fogunk dolgozni pár napot, külsőre kicsit sem az esetem. De eddig akárhányszor találkoztam vele mindig teljesen oda voltam a személyiségeert, nagyon rendes és támogato minden emberrel szemben és emellett nagyon magabiztos. Nagyon szeretnék vele jóban lenni, azt nem tudom eldonteni hogy bejon e vagy sem...

2019. dec. 14. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen közel tudd kerülni egymáshoz két nap alatt két ember én már csak tudom volt párom két nap után mondta el,hogy szerelmes belém két éves kapcsolat lett belőle.(: Szóval igen lehetséges,hogy közel kerülsz majd hozzá.
2019. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk annyira nyitottak, mégis néhány óra alatt nagyon közel kerültünk egymáshoz érzelmileg.
2019. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 zárkózott ember, 3 nap szeret egymásba eset volt. Bár tartós nem volt a dolog! Bár nem is ezen múlt szerintem...
2019. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vonzalomhoz elég egy pillanat. A többihez idő kell, értem ez alatt, hogy megismerd, és érzelmek alakuljanak ki. Persze ez a pár nap pont elég, hogy esélyt adjatok a későbbi komolyabb dolgoknak. Mondjuk az még nem garancia semmire.
2019. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!