Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém elvárásoknak számítanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém elvárásoknak számítanak?

Figyelt kérdés

Egyszerűbb leírni külsőleg mit nem szeretnék, mert sokkal nagyobbnak gondolom az ezen kívül eső halmazt:

Rövid haj

Göndör haj

Világos bőr

Nagy szem

A zöld egyes árnyalatai(szem) és a vörös főleg a répa színű haj sem tetszik.

Csak azért kérdem mert általában eléggé beleesnek ezekbe a kategóriákba, akiknek tetszeni szoktam.

Amúgy belső tulajdonságok terén nagyon nyitott vagyok! 31/F



2019. dec. 15. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nem a külsőből kéne ítélkezni.
2019. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Kisgyerek vagy még ha ennyi az óhajod. Vannak rövid hajú, világos bőrű kibírhatatlan pitsák is. Meg buta, mint a föld, köpköd, stb. Ismerek ilyet, összehozzalak vele?

Meg vannak hosszú hajú, barna szemű kedves, okos lányok is.

2019. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
segítségül: a felsorolt dolgok nem tetszenek, ezen kívül eső nők tetszenek
2019. dec. 15. 23:52
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, viszont szánalmasnak igen.


Aki mindenféle szirszar külső apróság alapján választ párt és nem a belsőre finnyásabb, annak még sok pofon kell egy olyan ember mellett, aki mellett elfeledkezhet arról, hogy amíg a külsejét csodálja, addig ő kifacsarja, mint egy citromot.


Tipikus a sorsa az ilyennek. Találkozik a külső ideáljával és mindent megenged neki. Mindent megad neki ész nélkül, ettől lesz a szemében teljesen értéktelen. Egy igazi balek.

2019. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
2-essel egyetertve, csak megforditva a jelentest mert felreolvasta, de nem ertekmezte felre.. En jol ertelmeztem. Viszont nekem ks ketszer kellett olvasnom hogy ez most a NEM kategoria amit itt sorolsz. De tenyleg gyerekes ha meg itt tartasz. Ezek a dolgok egeszen addig vannak kobe vesve mig nem irja felul az elet. Es azert vagy gyerek mert meg nem irta felul tehat nem tapasztaltad. Ezeken mar mind tul estunk. Maradjunk ennyiben.
2019. dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nen nevezném extrém magas elvárásoknak.

Viszont ezek az elvárások nagyon sematikusak. Egy nőt (sőt inkább egy embert) nem ilyen dolgok alapján kell megítélni.

Tény hogy a kinézet is számít de nem ilyen módon.

Lehet valaki ezekkel vonzó és taszító is. Az ilyen sablonokat inkább hagyd hátra! Inkább a stílus, kisugárzás és a jellemet figyeld ilyen sablonok helyett mert ezzel csak savlon nőt fogsz találni.

2019. dec. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Én a hófehér bőr-zöld szem-"répahaj" kombinációtól szétolvadnék :D
2019. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barnabas333 ***** válasza:
50%
A göndör haj nekem sem tetszik, egyszer volt ilyen barátnőm, meg, hogy fiúsan tövig vágta a körmeit, nekem az sem tetszik egy nőben. De nem ezek miatt szakítottam vele, belső miatt, ezeken még túl léptem volna...42f
2019. dec. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra, ilyen szintű külső elvárásai majdnem mindenkinek vannak. De az tényleg nagyon fura, hogy a belső mindegy. Volt már bármilyen komolyabb párkapcsolatod?
2019. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én a külsőbe leszek szerelmes és aztán a belsőt vagy megszokom vagy nem. Szerintem ez valamennyire igaz sokakra férfi nőre egyaránt, legfeljebb nincs meg a megfelelő önismeret. Én még 10 éve azt gondoltam az összhatás számít, de aztán rájöttem szépen folyamatában, hogy mik azok az apró részletek amik el tudnak csábítani.


Utolsó: egy pár éves kapcsolatom volt, mondjuk összeköltözésig nem jutottunk, így nem tudom mennyire számít komolynak mások szemében.

2019. dec. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!