Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek hatalmas elvárásoknak...

Ezek hatalmas elvárásoknak számítanak vagy ténylegesen nagyon sok ilyen fiú van csak én nem futok össze velük valami gyakran?

Figyelt kérdés

Mostanság kezdtem felfigyelni arra, hogy mennyi szerelmes pár is jár a sulinkba. Minden szünetben, minden folyosón, minden ablaknyílásban egymás szájában expedíciót végző szerelmeseket látok, akiknél a fiúk általában... nem az igényes kategóriába tartoznak. Értsétek: úgy öltözködnek mintha most másztak volna ki a szemeteskonténerből, pedig márkásak a ruháik csak ilyen fazonúak. Félelmetes mennyi feszülős, virág mintás(!), érdekes feliratú felsős, logó ülepű farmeros és neonszín edzőcipős srácot látni mostanság. A hajukról meg... mindegyik ecset, erre nem érdemes több szót pazarolni.

Nem tudom az itt lévő lányok hogy vélekednek erről, de nekem hiányoznak az olyan fiúk akik tudnak rendesen, igényesen, férfihoz méltóan öltözködni. Eddig három olyan embert láttam az egész iskolában akik tényleg jól néztek ki, mert férfi nemhez méltó darabokat vettek fel.

Miért van ez? Miért nem lehet nem bohóc módjára felöltözni? Miért kell a márkákkal "menőzni" és egyfajta hajstílust követni?


Az ilyen tényezők eléggé megnehezítik az ismerkedést egy magam fajta lánynak, mivel hiába mondják, hogy nem a külső a lényeg, egy ilyen "páwa" mellett menni se igen kellemes az utcán.

Más is van így ezzel? És az ezt olvasó fiúknak mi a véleménye erről a "jelenségről" akár követőik, akár ellenzőik.



2015. ápr. 24. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok páva:)
2015. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 páwwwa válasza:

Én Megmondom neked:haladnak a divattal

Ezért hordanak neon zöld cipőt(nekem fehér nike van)

Az ecset hajat én se szeretem,nekem oldalra van fésülve a séróm. 😊

De ugye mindenkinek más az ízlése 😊

Ui:A felhasználó nevemet ne nézd!!!

2015. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most ez a divat, de nézz szét vidéken, vagy érettebb korosztályban.
2015. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Páwa itt nem ez volt a kérdés:D

Te is páwa vagy mint a többi.

Oldalt letúrva felül meghagyott elfésült haj is páwa, pont mint a fehér nike airforce vagy airmax

Attól hogy másabb vagy egy kicsit még páwa vagy te is.

2015. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fiatalok többsége birka,egyenruhás,egyen gondolkodású senki. Keress idősebb partnert,ne sulis majmot.
2015. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

attól, mert oldalra van fésülve a haja már páwa? :D

inkább ne is fésülködjön és nézzen ki úgy mint egy hobó? -.-

2015. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb 20 alatti páwa...


Keres egy elegáns felnőtt férfit! Mint amilyen én is vagyok!

2015. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne úgy képzeld el hogy simán oldalra fésült hanem (99%) hogy ilyen : (legalábbis lehet hogy még jobban oldalra van fésülve)

[link]

2015. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

többnyire mindig normálisan,férfiasan öltözködöm

így is van hogy beképzeltnek,bunkónak néznek :D nem még ha ilyen dísz veréb ruhákba járnék

2015. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalra fésült csávót irigylem.

Progresszív.

2015. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!