Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi számára miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi számára miért csak a top kategóriás nők számítanak nőnek?

Figyelt kérdés

Egy csomószor hallani, hogy a nők ilyenek, olyanok, válogatnak, pénzre mennek, külsőre mennek...azt hittem, ez valami párhuzamos valóság akarna lenni, amíg rá nem jöttem, hogy számukr a "nők" a nők egy nagyon szűk rétegét, a felső 5%-ot jelentik.

Egy férfiismerősöm panaszkodott, nem volt még barátnője, mert a nők csak a jópasikra hajlandóak még ránézni is.

Tehát legyen 20 évesen milliomos, lakás, kocsi, jó test, helyes arc....

Finoman rákérdeztem, mégis, milyen lányoknál próbálkozott.

Olyan pontos listája van arra vonatkozólag, milyen legyen külsőre-belsőre, mintha otthon akarná alkatrészekből összerakni.

Legyen szőke, de ne fesse a haját, kék szemek, telt ajkak, pici orr, babaarc, vékony, sportos de formás alkat, szóval minimum közepes, feszes természetes cici, kerek popsi, ezdzett combok, de darázsderék, jellemre extrovertált, de nem bulizós, laza, de hűséges, ugyanúgy érdekelje a főzés mint az extrém sportok, legyenek barátai, de ne lógjon mindig velük, diplomás, de nem bölcsész, tanult, de nem karrierista, top csaj, de nm a pénzre megy....és persze legyen halálosan szerelmes emberünkbe.


Ilyen nő nem létezik. Vagy ha igen, akkor egyetlen egy van belőle, a világ túlsó oldalán él, és már lefoglalta valami milliomos cégvezető egyetlen kicsi fia.


Mégis, mit gondolnak az ilyen férfiak?


2019. máj. 14. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
0 onkritikajuk van, top noket akarnak ugy,hogy ok maguk meg az egvilagon semmit nem tudnak felmutatni:)
2019. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki magának dönti el, hogy kit keres. Nálam annyi lenne az elvárás, hogy vékony testalkatú legyen és érdekeljék a tech dolgok. De sokszor még ez is túl soknak tűnik, nem hogy egy 4 oldalas személyleírás ...
2019. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Vice versa így van. Megtörtént eset: amikor a negyvenes, "asszonyosan telt" (értsd: plusz tizenöt kiló) nő sportos, izmos pasit keres. Persze a pasi is legyen negyvenes, mert kisfiúkkal úgysem kezdene, az ötvenes meg már öregember. De ne legyen elvált/gyerekes, mert ő nem fogja más gyerekét kerülgetni... De a negyvenes, sportos, gyerektelen pasi igenis imádja a gyerekeket, vágyjon családra, mert hátha együtt kezdenek babaprojetkbe... És persze a karrier az fontos, ne a pénz miatt, hanem hogy lássa, hogy igyekszik a pasi. De a karrier mellett legyen sok szabadideje is ám.


Nemtől függetlenül sokan vannak, akik irreális elvárásokkal indítanak, mert nekik az JÁR.

2019. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Sok nő és férfi magasra teszi a mércét! Én nő vagyok de az olyan férfi akinek az egekben vannak az elvárásai egy nő felé az nem jön be nekem. Én átlagos laza humoros életvidám nő vagyok. Remélem majd a lányom is hasonló lesz. Bár már most egy kis ördögfióka😂😂 Rendszerint kifogom az olyan pasikat akik egy idő után párkapcsolatban elveszik a kedvem. Aztán egy idő múlva kiteszem őket. Na onnantól már tudnának változni csak nekem meg már nem kellenek. Pedig én nem úgy vagyok hogy ez meg ez legyen meg nála. Pl gondolok is arra hogy nem kell diplomásnak meg gazdagnak lennie. Én sem vagyok az. Soha nem is volt pénzes pasim.


31N

2019. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb férfi (és nő is) mostanában nem párkapcsolatot keres (nem is lenne lelkileg képes rá), hanem a siker érzését hajszolja. Van egy nyomás a társadalomban, hogy ha valaki nem akar direkt sikeres lenni, akkor azt kilökik, az igénytelennek számít. A legtöbb társadalmi rétegben (nem mindben azért), a siker mércéje az is, hogy mennyire divatos, irigyelt nőt tud az ember felmutatni. Akit ez nem érdekel, az ezekben a rétegekben pont ugyanannyira gáz, mintha mondjuk valaki bevallja, hogy tök jól elvan egy panelban is, nem akar csudaszép óriási kertesházat, terepjáróval a garázsban, cuki pedánsfejű gyerekekkel a kertben. Na, ebbe a sikeres életképbe kell még az irigyelt okos és visszafogott, de azért bombázó nő. Aki megszerzi az ilyen bombázót az irigyelt és sikeres, aki meg nem, annak erre az életképre kell vágynia (ebből látszik, hogy normális).
2019. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Múltkor volt egy kérdés, hogy jobb lenne-e, ha mindenki a saját szintjén keresgélne.


Én, akkor leírtam, hogy igen, sok boldog pár lenne, ha a nők nem a Rájengoszlingot, a pasik meg nem az Arianegrandét várnák.

Erre 0%-ra pontoztak, és leírták a szokásos, nyálas, "Az igazi szerelem legyőzi a külsőségeket és az anyagi/társadalmi korlátokat!" kamu dumát.


Pedig tudom, hogy nekem van igazam!


100 pasiból 90 nyel, és Sonya Kraus helyett beéri Katival a kisboltból. A nők viszont, 100-ból 50 inkább a 20 macskájával öregszik meg, minden nap várva a Rájengoszlingot, még 70 évesen is.

2019. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Múltkor az egyik kérdés alatt egy csávó irta, hogy a nőknek túl magasak az igényeik, vegyenek vissza. Aztán leírta, hogy neki csupán annyi az elvárása, hogy legyen szép, vékony és hosszú hajú, vagy valami ilyesmi. Hát ha minden pasinak “csak ennyi” az elvárása, akkor ne csodálkozzanak, hogy mindenki elhajtja őket🤣Nyilván ha nem vagy jó pasi, nem fogsz kelleni a jó nőknek.
2019. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Pedánsfejű gyerek helyett pandásfejű gyereket olvastam. Egy pillanatra elgondolkodtam az hogy nézhet ki😂😂😂
2019. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez ugyan igy igaz a nőkre is! Kb tony stark szintű palit akarnak de közben csöves bánatok.... a puncyjukon kivul nem tudnak mást felmutatni


A lényeg vannak ilyen emberek ferfiban és noben is! Vannak olyanok is akik az ilyen velük azonos szintel is meg elégednek!


Vannak akik szinten nem elégednek meg de ők tesznek is ez ellen!


De visszatérve a listára nincs listám mert a szerelem olyan hogy teljesen kiszámíthatatlan! Nem kell csúcs kategóriás egy kell akivel viszont szeressünk egymást! 20\F

2019. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét félnél ez van, a nőknél és a férfiaknál is.

A tökéletest keresik.


Az már más, hogy kinek mi a tökéletes.


Számomra legyen vonzó ez a lényeg, az pedig, hogy számomra milyen külső a vonzó az megint más és más lehet mint másoknak.


A belső értékek pedig utána jönnek mivel senki agyába nem látunk bele.


Ezek a problémák örökké fent fognak állni , amíg nem fog mindenki ugyanúgy kinézni.

2019. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!