Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irigylésre méltók az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylésre méltók az olyan férfiak akik képesek leadni az igényeiket?

Figyelt kérdés

Én képtelen vagyok rá, tényleg a nők szűk rétegéhez tudok vonzódni így tudok hogy egyedül fogok maradni, mert már 37 éves vagyok.

Sok férfi pl vonzódni tud kövér rövid hajú nőkhöz és így lesz párjuk. Én nem kizárt...


2019. dec. 16. 20:10
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Miért lenne irigylésre méltó? Max. neked, mert ő pinát dug te meg a kezedet...
2019. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudod, hogy leadja? Lehet, hogy ő a kövér, rövid hajú nőkre bukik.
2019. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Az kizárt.. Hogy ott van egy vékony csinos nő meg egy kövér rövid hajú igénytelen nő és inkább azt válassza és azt mondja a csinos vonzó nőnek hogy bocsi de nem.... Ilyen nincs 😁
2019. dec. 16. 20:21
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jó vagy vonzó vagy példás nincs a megalkuvásban
2019. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy picit végletekben gondolkodnál ...
2019. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tökéletesen boldog vagyok egyedül, és a párkapcsolat számomra nem egy eszköz, amiből valamilyen örömforrást próbálok szerezni, amivel elnyomhatom a boldogtalanságomat, így csak olyannal ismerkednék, aki 100%-ig tetszik külsőleg.
2019. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmasak. Mármint ha tényleg úgy jönnek össze valakivel, hogy nem is őt akarják igazán, az tényleg szánalmas. Az egész életüket €lb@$$zák, ha ilyen megalkuvásból mennek bele kapcsolatba.
2019. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok sem kövér, sem rövid hajú, de borzalmas a helyesírásod. Engem ez taszít, de nagyon.
2019. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kövér, rövid hajú és még igénytelen is... Micsoda sztereotípia. Te hogy nézel ki, kérdező? Szerinted egy (komoly, hosszútávú) kapcsolatban csak a külsőségek számítanak? Emiatt a felfogás miatt fogsz egyedül maradni, nem amiatt, mert esetleg a neked külsőre jobban tetszőt választottad...
2019. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van akinek ez jut.

Mert másképp soha az életben nem lenne senkije.

2019. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!