Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudják leadni a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják leadni a férfiak az igényeiket?

Figyelt kérdés

Nekem csinos, vonzó, okos, figyelmes, gondoskodó, önálló egzisztenciával rendelkező nőre vágyok.

Nyilván ezeket sajnos én nem tudom nyújtani, de talán pont emiatt vágyok ilyen nőkre, hogy ki tudjuk egészíteni egymást.

Volt hogy egy átlagos lány szeretett volna valamit tőlem, de valahogy nem tudtam vonzódni hozzá....Sok férfi le tudja adni az igényét és képed átlagos lányokhoz vonzódni és működik neki ott alul, hogy lehet ez?


2019. ápr. 11. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te egy ronda, munkanélküli, figyelmetlen, buta, anyuci pici fiacskája vagy, és egy főnyeremény nőt akarsz magadnak? De neked nem kell az átlagos csaj?

Álmodik a nyomor, vagy éhes disznó makkal álmodik.

2019. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. azért van munkám, de szülőknél lakik. Nem vagy igénytelen ,de el vagyok hízva sajnos...


Nyilván tudom hogy lejjebb kell adni az igényeket, de egyszerűen nem tudom... Valahogy unalmassá válnak az átlagos lányok és nem keresem őket stb.,

2019. ápr. 11. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak azért adják le az igényeiket, mert ...


- Vagy még mindig ösztönállat szinten vannak.

- Vagy mert kétségbeesettek magányosak.


Az igényeket nem kell lejjebb adni, csak ha irreálisak. A tied az. Ha nem tudod lejjebb adni, akkor érd el, hogy ne legyen irreális. Pl költözz el, fogyj le.

2019. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező:

1. Előbb tanulj helyesen írni, és helyesen ragozni!

2. El vagy hízva? Akkor fogyj le! Mi ennek az akadálya? Ja, csak lusta vagy, de azért arra nem vagy lusta, hogy álomnőről álmodozz, mivel a hozzád hasonlóakhoz meg nem fűlik a fogad.

Tudod, egy jó nő meg nem akar olyan lúzer pasit, mint te.

2019. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell leadni az igényidet, ha felhozod magadat arra a szintre. Ez a "titok".
2019. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy luxusvillára vagyom, meg egy Ferrarira, de csóró közalkalmazott vagyok.

Szóval vagy megnyerem a lottóötöst,

vagy baromi gyorsan összehozok egy professzionális vállalkozást,

vagy becimbizek Orbán Viktorral,

vagy pedig maradnak az álmok.


Ja, és amúgy a kutyát nem erdekli, hogy a másik mire vágyik.

2019. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
7-es, mihez értesz? Mert a írásod alapján értelmes vagy. Miért közmunkázol?
2019. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem közmunkás, hanem közalkalmazott, azért a kettő között óriási különbség van.
2019. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó bocs benéztem mást olvastam a fáradtság miatt, akkor nem szóltam. Mert közmunkáshoz túl jó volt a stílus, ezért azt gondoltam az nem passzol.
2019. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező! Imádom az ilyen humort! :D


Na figyu... Mi is férfiak pont olyan igényes, szép, okos nőre vágyok. Képzeld, nekem is volt átlagos lány, aki nem pont olyan volt, akit belül elképzelt. Azért ez így nem igaz mindenkire, de volt olyan eset is. El tudod képzelni?


A nőkre is igaz ha a férfiakat nézzük. Mert ugye ha egy nő

aki meg is felelne az igényének, a vonzalom már kialakulhat, de csak ő miatta, mert megvan a még nem leadott igényszintem.


Amúgy a kérdésed tényleg jó!


A férfi és a nő, de főleg ha átlagos. Működik vagy nem, hiszen csak ez számít, viszont ez nem mindig van így még a legjobb férfiak sem biztosan.

Ilyen az a világ, neked is nyitott szemmel kell járniuk a férfiaknak.

2019. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!