Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan őszinte 25-30as pasikkal, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nem nagyon mozdulok ki sehova, napi 2óra ingázás, és 8óra munka után már sokszor nincs kedvem elmenni szórakozni. Bárátokkal havi 1-2 alkalommal elmegyünk valahova meginni pár pohár bort, de ott esélytelen, hogy bárkit is megismerjek. Tinder és badoo kilőve, ezeken másfél hónap alatt bőven sok a negatív tapasztalat.

2019. dec. 16. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt!⬇️
2019. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Színház, pub, kiállítások, pl
2019. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a korosztályban a normális férfiak akik kapcsolatot akarnak már foglaltak, akik nem foglaltak és vállalhatóak azok nem is akarnak komolyat. Amelyik meg ebből a két halmazból kimarad, azok olyanok is... valami gáz tuti van.
2019. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hiába írom hogy velem ismerkedhetsz, mert megfelelek a paramétereknek, ha vissza sem írsz :)
2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
32%

Fizetős netes társkereső oldalakon: Elittárs, Randivonal pl.


A komolytalanok erre nem áldoznak pénzt

2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a korosztályból való vagyok de egykor (nem is oly régen) oda tartoztam. Sok okoskodó a témában egyszerűen nem tud magyarul. Elvileg én nem voltam normális mert nem volt szikra. Tehát az a normális hapsi akire első randin rákattan a nő? Letépni a ruháit hogy akkor szexytime? Ekkora vonzerő alatt nemnormális??
2019. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok egyedülálló férfi van még ebben a korosztályban. Sokan először karriert építenek, és csak azután keresnek párt. Néhányan keresik az útjukat még.
2019. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom most jó sok üzenetet kaptál csupa "normális" pasitól...

Szerintem hagyd a francba, úgysem akarsz "komoly" kapcsolatot.

Vagyis lehet, hogy igen, de csak addig vennéd komolyan amíg tart a "rózsaszín köd".

Után úgyis azt gondolnád "neked több jár, lehetne jobb is, mivan ha én többet érdemlek, miért legyek pont vele, mikor ott van XY aki sokkal jobb minden téren?"

Minden "nő" ilyen, faßról faßra ugrálnak csak mert megthetik és manapság már el sem lehet ítélni emiatt őket...

2019. dec. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és igen ha az ember nem "nyomulós", próbálja megadni a módját, lassan, türelemmel halad, nem akar egyből fejestugrani mindenbe akkor unalmas lesz, "nem lesz meg a szikra". Ha meg csak dugni akar és érződik is rajta a tesztoszteron szag akkor meg egy bunkó állat lesz.

Ha kedves, megértő, figyelmes az ember akkor megkapja, hogy nyámnyila, béna, gyökér ha bunkó, nagyképű, nyomulós akkor meg azt. Semmi semm jó...

2019. dec. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul külföldre ingázol?
2019. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!