Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék velem egykorú komoly lányokkal?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy NEM itt szeretnék ismerkedni, hanem azt kérdezem, hogy hol ismerkedhetnék.


15 éves vagyok. Az osztályomban és az ismerősi körömben sajnos nincs olyan lány, aki hozzám illene. Én komoly lánnyal szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani. Inkább keresek több ideig, csak tényleg hozzám illő lány legyen. Persze a komoly nem azt jelenti, hogy nem viccelődik sohasem, hanem hogy komolyan vesz egy kapcsolatot, lehet vele komoly dolgokról beszélgetni és ami nálam nagyon fontos ha van a társaságban egy alfahím NEM kezd el vele flörtölni.

A legtöbb lány akit ismerek, csak az alfahím kell nekik, aki verekszik, a szókincse abból áll, hogy b...meg meg hogy k..va stb.


Hol találhatnék olyan velem egykorú lányt aki más mint a többi, komolyabb, komoly dolgokat szereti (persze emellett viccelődhet is csak ne 25 órát a 24-ből egy nap)? És a komoly fiúkat is szereti. :)


Különben gyakran járok versenyekre, gondoltam, ott is fogok ismerkedni, hátha ott nagyobb az esély, hogy komoly lányt találok, bár ott se biztos. Erről mi a véleményetek?



2014. márc. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Tudod mi jutott eszembe rólad? A Gyilkos elmék. Matek verseny legalább?
2014. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedvedet és beléd kötni sem szeretnék, de el vagy tévedve a világgal kapcsolatban. Lehet, hogy érettnek érzed magad, de se te, se a többi 15 éves nem érett egy komoly kapcsolatra. Ráérsz még ilyesmivel foglalkozni.
2014. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

1, "15 év" és a "komoly" szó nem épp tökéletes páros


2, "NEM itt szeretnék " - lökj is el magadtól 1 lehetőséget nyugodtan!

2014. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna sokan életük végéig sem találják meg (ráadásul bánatukban rossz kompromisszumokat kötnek)... :((
2014. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen ritka az olyan lány aki komoly és nem zárkózott..nekem van ilyen oldalam is, bár ez nagyon ritka ahogy elnézem a 14-15 éves korosztályt..szerintem várj még vagy keress pár évvel idősebb lányt mert nagyon kevés lány van olyan, amilyet te szeretnél:/ ha gyakran jársz versenyekre, akkor már csak láttad hogy vannak e ilyen lányok :)remélem sikerül találnod egyet a millióból ;)14L
2014. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom... A versenyeken lehet barátságokat kötni, de ha ez nem egy kerületi verseny, akkor a kapcsolat fenntartása kicsit macerás. Mellesleg sok olyan lány van, aki egyszerre komoly és viccelődős (pl. én), és az is sok, aki nem hódol be az alfahímnek. Csak az a baj, hogy kénytelenek beleolvadni a környezetükbe, mert nem akarnak egyedül lenni magányos céltáblaként.

Amúgy én ilyesmi vagyok, de csak barátkozni szoktam. :)

14/L

2014. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!